INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


do 3 kn 70 000 kom do 6kn 90 000 kom

do 6 kn ima oko 140.000 komada…

Ignore: KressoM, delux


Danas navečer pratimo jel ima kakvih promjena u TOP10. Očekuje se izlazak 10. dioničara, slučajno ili namjerno izašao, vidjet ćemo. Tko je kupio (78K u jednoj transakciji), možda g. Kos? Jel uzeo margin da dokupi, jer se kupnjom dionica predsjednika uprave vraća vjera da ova tvrtka ima budućnost.

Možda večeras dobijemo i dva nova u TOP 10, ako su izašli broj 2 i 10.

ovako lijepo poslagan ask odavno nisam vidio! sad još netko samo mora potegnuti. spremiti za arhivu.



do 3 kn 70 000 kom do 6kn 90 000 kom

do 6 kn ima oko 140.000 komada…
[/quote]ovi dvoje jos uvjek broje naloge 🙂

http://www.valpovstina.info/index.php/vijesti/4582-bivsi-predsjednik-rh-stjepan-mesic-ponovo-u-beliscu

“U pratnji bivšeg predsjednik Republike Hrvatske Stjepana Mesića očekuju se Mirjana Pavoković, voditeljica Ureda Stjepana Mesića, predsjednika RH 2000-2010., Marko Jergović, Vedran Perković, pomoćnik direktora za Srednji istok tvrtke Ingra d.d., te Duško Stanojević, direktor tvrtke Alca.”


Danas navečer pratimo jel ima kakvih promjena u TOP10. Očekuje se izlazak 10. dioničara, slučajno ili namjerno izašao, vidjet ćemo. Tko je kupio (78K u jednoj transakciji), možda g. Kos? Jel uzeo margin da dokupi, jer se kupnjom dionica predsjednika uprave vraća vjera da ova tvrtka ima budućnost.


zar nebi kos morao obavjestiti o kupnji dionica pošto sjedi u n.o. ingre

Trebao bi, no mislim da to nije Kos lupio po cca 80 tis.

neće uvijek biti ovako.

ingr. bavite se tudjim novcanicima i brojem komada..a ne trgovanjem ,,vec godinama,,zato ste stalno na krivoj strani marketa.





Ponavljam sta Hanfa ceka
nevalja kad pada ,,nevalja kad raste 🙂

prejaki ste
[/quote]


@iva
necu nikog prijaviti jer to nije moj posao

@ ingroman nije udruga neutralizirana nego je možda i dovela do konkretne akcije "spašavanja" od smjene ovisno kako ko gleda.

@ 100000 da nešto razjasnimo. Ja imam 10 000 kn pogledam fi i sve pokazatelje i uložim ili ne, to je legitimno. Moja žena radi u firmi xxx i kaže dragi kupi dionice xxx jer smo sklopili posao i sutra če objaviti – NIJE U REDU. Ako političare svaki dan cjepimo sukobom interesa zar to u ekonomiji ne bi trebalo biti izrazenije? Ako ja kao direktor kupim dionice znajuci za moguci potpisani ugovor, povoljno izvjesce, nesto trece, a sta je to nego sukob interesa? Ja sam sretan zbog ingre ali ne i da se zbog "blize oltaru" ili tocnije "na oltaru" čereči nas kao ovce.
[/quote]
i gdje je tu sukob interesa? nikakvog sukoba interesa tu nema..
[/quote]

Podsjećaš me na Culeja i one njegove krvave gaće, sukob interesa je očigledan ali što s tobom sad tu treba diskutirati, “neka institucije idu na janje”

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!



Danas navečer pratimo jel ima kakvih promjena u TOP10. Očekuje se izlazak 10. dioničara, slučajno ili namjerno izašao, vidjet ćemo. Tko je kupio (78K u jednoj transakciji), možda g. Kos? Jel uzeo margin da dokupi, jer se kupnjom dionica predsjednika uprave vraća vjera da ova tvrtka ima budućnost.


zar nebi kos morao obavjestiti o kupnji dionica pošto sjedi u n.o. ingre
[/quote]
Ne bi morao! Osim toga bi volio kad bude obavjrst da je to ucinio!



Danas navečer pratimo jel ima kakvih promjena u TOP10. Očekuje se izlazak 10. dioničara, slučajno ili namjerno izašao, vidjet ćemo. Tko je kupio (78K u jednoj transakciji), možda g. Kos? Jel uzeo margin da dokupi, jer se kupnjom dionica predsjednika uprave vraća vjera da ova tvrtka ima budućnost.


zar nebi kos morao obavjestiti o kupnji dionica pošto sjedi u n.o. ingre
[/quote]

za članove NO postoji razdoblje (lock -up period) u kojem ne smiju stjecati niti otpuštati dionice, a to je mjesec dana prije objave FI. To razdoblje je u ovoj konkretnoj situaciji nastupilo od 28.1. tako da D. Kos od tada nije kupovao dionice jer nije niti smio.

Evo perica vam je lijepo napisao! Znaci uzeti kalendar u ruke ako nemate mob. i pogledati datume!

New Report

Close