INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@vadimast
To sam davno procitao, vjerojatno mi je ono bitno ostalo barem malo u pamcenju. Nikako i nikada ne bi bez ikakvih dokaza nekome nesto zamjerio. Neka Ingra dobije “poslic” kod Valamara i svi sretni, zar ne !!!

tipična HR priča…. opet ne valja….
1 oni koji nisu kupili na 2.5 su ljuti
2 oni koji su prodali na 3 kn su ljuti…
3 oni koji su kupili na 2.5 kn su ljuti jer nisu dovoljno nakupili…

@dalmatia
Malo je onih koji su popratili sve valove…i ako jesu to sa jako malom kolicinom taman za burek

25 000 komada na kupnji po 5 kn…

Ono što ljudi ne vide ili ne žele priznati je da je u zadnjih desetak dana (8 trgovinskih) protrgovano 10 % firme, i to bez Oppenheim-ovog paketa od Valamara u iznosu 3,81 %.

Puno je tu komentara kako je ovo vlakić, da mali prebacuju sami sebi…ali u dva tjedan 15 % Ingre je dobilo novog vlasnika…što opet ne znači da se već danas ne vračamo na tri kune, ili idemo na 10 kn.

pa svima je jasno da je ovo špekulativna dionica bez, još uvijek, konkretnih vijesti. drago mi je da brinete za mene i sve nas ostale male dioničare. ja sam ušao na 3,0 i ne mislim još uvijek izlaziti. nije loš prinos, ali vjerujem u dobre vijesti i odbijanac.

INGRina cijena, da bi držala “korak” sa drugim građevinarima tipa THNK, IGH; HDEL…, bi trenutno čak i u ovoj korekciji cijena građ. sektora biti min. 7-8kn po dionici…a tada bi bila samo jednako podcijenjena kao i ostali građevinari, odnosno sa istim (velikim) potencijalom za brzi rast u kratkom vremenu…

Vidili smo koliki su usli iznad 5 kuna
i sada naivci prodaju po 4.5 i ruse cjenu na malome prometu ..neka samo

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ova dionica ima dva problema prvo je ne transparentnost uprave ( jer trenutna situacija nije loša, naime i s toliko posla izvješća su u blagoj pozitivi i smanjuje se gubitak u svakom izvješću )…ali tu je drugi veći prblem a to je struktura dioničara…pa ovdje bi trebao biti promet svaki dan preko miljun kuna da se cijena održava ili da blago ide gore, a kad malo popusti kupnja odmah panika i na mizernom prometu cijena pada 10% – 20 % zbog panike…Šta se tiče balona svi građevinari su u balonu osim ingre pa book ingre je 6,72kn…




Ponavljam sta Hanfa ceka
nevalja kad pada ,,nevalja kad raste 🙂

prejaki ste
[/quote]


@iva
necu nikog prijaviti jer to nije moj posao

@ ingroman nije udruga neutralizirana nego je možda i dovela do konkretne akcije "spašavanja" od smjene ovisno kako ko gleda.

@ 100000 da nešto razjasnimo. Ja imam 10 000 kn pogledam fi i sve pokazatelje i uložim ili ne, to je legitimno. Moja žena radi u firmi xxx i kaže dragi kupi dionice xxx jer smo sklopili posao i sutra če objaviti – NIJE U REDU. Ako političare svaki dan cjepimo sukobom interesa zar to u ekonomiji ne bi trebalo biti izrazenije? Ako ja kao direktor kupim dionice znajuci za moguci potpisani ugovor, povoljno izvjesce, nesto trece, a sta je to nego sukob interesa? Ja sam sretan zbog ingre ali ne i da se zbog "blize oltaru" ili tocnije "na oltaru" čereči nas kao ovce.
[/quote]
i gdje je tu sukob interesa? nikakvog sukoba interesa tu nema..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Danas navečer pratimo jel ima kakvih promjena u TOP10. Očekuje se izlazak 10. dioničara, slučajno ili namjerno izašao, vidjet ćemo. Tko je kupio (78K u jednoj transakciji), možda g. Kos? Jel uzeo margin da dokupi, jer se kupnjom dionica predsjednika uprave vraća vjera da ova tvrtka ima budućnost.

nije sve tako crno

do 3 kn 70 000 kom do 6kn 90 000 kom

New Report

Close