INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na INGRI je jednostavno previše dionica, ovo je minoran rast s obzirom da je predsjednik uprave kupio 5% firme po 3,5 kn, govorim u odnosu na druge.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

@Pongy
Pogledajte graf na moje dionice od 2006-2017.

Ja sam govorio prije cca 6-7 godina… tako daleko gledati kad je Ingra bila u “nebu” bi sad ljude bacilo u ogroman “bad”

cao momci,imam obveznice inge ako nekog zanima vrlo povoljno dajem ih za 50% vrijednosti znaci dobijete 30000kn duga za 15000kn

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


Na prodaji 10,23kn 45 000tk 12kn 31 730 13,01kn 30 000tk
Ako netko može ovo pojasniti

zadavanje naloga traje a izmjena se okine odmah
visoko postavljanje je da se ne pritišće tržište i kada se na targetu skupi dovoljno bida, samo okineš izmjenu naloga….uglavnom se radi o običnom trejdu

…nago, di je frenki, jel to on poćistio onih 75k do 4,50 pa ih sada rješava sa +10ak%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Na INGRI je jednostavno previše dionica, ovo je minoran rast s obzirom da je predsjednik uprave kupio 5% firme po 3,5 kn, govorim u odnosu na druge.
Da,da on na 3,50 a ovo otišlo na 5,75. Zar nije previše od njegovih 3,5. A kad se nudilo na 3,5 nitko nije htio a sada se daje po 60 % više. Bedasto za mene. 3,5 bi i ja sada dao ali više od Opija nedam.


….nago, di je frenki, jel to on poćistio onih 75k do 4,50 pa ih sada rješava sa +10ak%

Ja sam napisao gdje mislim izac. Gledam danasnje trgovanje koje na Ingri nikad nisam gledao i mogu reci da su za ovakvu cijenu danas krivi samo ovi mali vukovi s vol strita. Naime da nema ovih kamikaza koje jedan nalog preplasi mi bi danas presli 6 kuna. Sad mi je skroz jasno kako je cijena uopce onoliko pala.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Tko je brži!?

Evo klasika iskrcavanja na 4,85.

U zadnja dva dana je potrgovano sa skoro 800 000 dionica i veliki dio je poskidan sa Aska…


U zadnja dva dana je potrgovano sa skoro 800 000 dionica i veliki dio je poskidan sa Aska…

trgovano je sa max.250.000 komada, jedno te iste dionice zavrtilo se nekoliko puta

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

http://rs.seebiz.eu/crobexkonstrukt-od-pocetka-godine-uzletio-49-ingra-najjaca-od-rujna-2012/ar-149777/

New Report

Close