INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i ja izašao sa svojom bokčijom. ali izgleda da se scenarij ponavlja. opet igre štopanja sa velikim nalozima.

Pomalo di je zurba, treba uhvatiti zalet za 6kn. Zasto bi se islo do 6kn i skupilo 100 000kom kad moze 200 000, samo neka prodaje ekipa….

Na prodaji 10,23kn 45 000tk 12kn 31 730 13,01kn 30 000tk
Ako netko može ovo pojasniti

Daleko je još 16:30

bitno je da je promet opet preko 1 mil.

...

wawe777
Zašto dati preko 4 kada će burekmajstori koji su se nasadili na brzinu dati i ispod 4. Pogledaj THNK i druge građevine, biće jeftinije za dokup prije sljedećeg rasta, kada se proda Arena.

Ja sam se ovih dana ponovno aktivirala pa me zanima u vezi prodaje Arene ako netko može dati malo detaljnije info.


Ja sam se ovih dana ponovno aktivirala pa me zanima u vezi prodaje Arene ako netko može dati malo detaljnije info.

Tko prodaje Arenu???

Prodaje arene nema jer je ista vezana uz obveznice. Prihod od arene se uzima kao neutralan jer se prvo isplacuje kredit BKS banci, a posli obveznice…

Ono sto je indikativno jest da Laniste vise nije u povezanim drustvima Ingre:
http://www.ingra.hr/index.php?page=group

Sto to znaci vidjet cemo u FI. Jeli to znaci da ce Laniste (a time i obveznice) izaci van bilance pa ce dug od 450 milijuna kuna “nestati”? Ne znam. Volio bi da nam netko ekonomski potkovan da odgovor na isto pitanje… U svakom slucaju zanimljiv podatak.

Treba uzeti u obzir da je u NO INGRE Stjepan Mesić, te da on
ima kontakte u samom vrhu same Demokratske narodne republike
Sjeverne Koreje, a opće je poznato koliko tamo ima posla za građevinu !

Proučite malo gdje je sve putovao predsjednik NO kompanije
i koliko su ta tržišta potentna, a on sigurno radi primarno
za interese dioničara, a ne nesigurno za svoj vlastiti.

Od 20kn na 2??Ajde provjerite još jednom pa napišite.

New Report

Close