INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naravno da nije važno. Samo spominjem kao mogućnost. Ma nebitno, nisam unutra i mislim da neću ni ulaziti. Sad je već lagano kasno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Procitao zadnjih 40 strana foruma i dalje mi nije jasno zasto dionica raste. Samo zbog “ociscenog” naloga na 3,5 od “sefa”?. Meni se cini, kao sto rekoh na stranici 2442 ^_^, da je to jedan od tobogana, a sad znam i zasto. Naime zadnjih 5 godina smo camili unutra koji smo usli i na vecim razinama od ove, zato sto nije bilo HDZ-a da nas pogura. Zanimljivo je da je uvijek rast kad je HDZ na vlasti, a tada i idu ovakve “vijesti” jako dobro kod naivnih ovaca (naravno neke ovce ce se i nahraniti nakon godina cekanja, dok ce druge biti osisane), najvise tobogana na ovoj dionici je bilo za vrijeme HDZ-a, dakle mozemo ocekivati jos ovih tobogana u blizoj buducnosti, barem sljedecih 3 i pol godine, a mozda napokon i zaradimo i mi koji smo usli na “malo” vecoj cijeni od ove danas. Uglavnom lijepi promet, dakle ima se para, a stalno se kuka da se nema, kolicinski po broju dionica ovo je bio 12. najbolji dan od kad je Ingre (barem je tako na moje-dionice stranici).

Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica, imam dionice Ingre (od 2012.), sa svojim novcima raspolazite kako znate i ne krivite druge za gubitke ili dobitke, svima je u interesu da ovo raste, ali je pitanje cinjenicno stanje ove firme, a koja nema novih poslova vecih vec duze vrijeme. Al opet kad se pogleda pad, ja sam i sa ovim rastom u debelom minusu 😛

Rusitelj vlade ^_^.

ako niste primjetili, i u petak pogotovo a i danas se štopalo sve do 4,40 gdje su počinjali naslagani nalozi 20 000 kom naviše po 1 lp. očito dogovoreno. i onda čistka gotovo u cugu!

@randopph
Nije to bila cistka, to je nas “stari” Ingras odlucio izaci… a ako je to vec tako onda mu se moralo pomoci u njegovoj zelji! Neka mu je stetan taj novac u buducem poslu!


78000 komada je proslo u jednom nalogu.To na prodaju nece prije 17 kuna.

Otkud baš 17 ???.
Izgleda da su sad svima ludi oni koji su prodali, a pametni koji su kupili po 60% skupljoj cijeni od one od prije par dana, i to bez ikakve nove vijesti??
To vrijedi za sve građevinare, s tim da za neke ne vrijedi 60% već 300% !!??

…Iskrcano preko 217.000 komada …in-out….zašto?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Danas sam pokratio 1/4 ukupnog broja, sve ono što sam kupio prije 1.1.2016. Ostalo ostaje da se ne bi platio porez. U slučaju pada, dokup.. Sretno današnjim kupcima, njihovom zaradom raste i naša..

nije sve tako crno

do 5 kn samo 5 000 dionica….

traži se diverzant do istraži to područje….

dali je ovo danas slučajno da su svi građevinci imali ovakav promet, ovdje se netko veći uključio u igru. Neka samo nastavi


…To vrijedi za sve građevinare, s tim da za neke ne vrijedi 60% već 300% !!??

Kolega nekome je i 3% dobro i svaka mu cast na tome. Ali ovde je momentum prejak da bi se i najveci burekdzija zadovoljio samo burekom.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Igor O. 10.17%
Marijan.K 9.83%
Pbz d.d./ skrb. Racun 6%
Tehnika 6%
AZ omf 5.14%
Jasna L. 4.92%
Raiffeisen omf 4.74
PBZ CRO OMF 3.12%
Elektroprojekt d.d. 2.77%
INGRA D.D. 2.30%

Kolega Frankie, ipak ste usli u Ingru?

...

New Report

Close