INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odlična kupovina danas.


mislim da je Opi kupnjom naloga na 3.5 otvorio put rasta ovoj dionici…. taj nalog je bio fizička i psihička barijera…

neko pokupio sve naloge do 4.78…

Ajde da vas i ja malo poguram

Prihodi Ingre u prva tri kvartala 2016. su manji o njene trzisne kapitalizacije. Najs… 😀

Hoce biti 100 miliona kuna prihoda za 2016? Tesko…



mislim da je Opi kupnjom naloga na 3.5 otvorio put rasta ovoj dionici…. taj nalog je bio fizička i psihička barijera…

neko pokupio sve naloge do 4.78…

Ajde da vas i ja malo poguram
[/quote]

Slažem se, ali bitniji je momentum..

Trenutak kupnje koji se spojio sa nevjerojatnom euforijom u sektoru građevine…

Mišljenja sam da INGRA ima najviše prostora za rast….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ako je Carek danas doista prodao svoj paket ja mu ne zamjeram. Jednom se mora prodati da bi imao stvarnu a ne virtualnu dobit. Pitanje je samo tko je popapao taj paketić?

Ako je Kos kupovao to bi moralo uskoro biti objavljeno preko ZSE-a.

Napokon zavidna protrgovana kolicina

...

Da li je onih cca 100000 komada pokupljeno u jednoj transakciji? Hvala!

Može li netko tko je prodao napisati nešto ovdje. Svi smo sretni, neki dočekali rast neki tek ušli, no tko je prodao ove silne kojičine? Znamo samo Careka, valjda, a tko je prodao ostalih 300 000 komada danas i stotine tisuća u zadnjih 6-7 dana? Jaaaavi seeee ee. Prepoznati ćemo ih po pisanju kada krene nekakva korekcije, koja je neminovna, nažalost ili na sreću, zbog stabilnijeg rasta.

78000 komada je proslo u jednom nalogu.To na prodaju nece prije 17 kuna.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ovde samo jednu stvar ne razumin. Kako se poklopi koji veci nalog odma se popunjava prodaja istim brojem dionica. Kao da se ovo namjerno stopa.

Ne štopa se nego se iskrcava.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Mislim da grijesis,ali nije bitno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close