INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neće se ništa skinuti, to će se protrgovati već danas

Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost osigurao 500 milijuna kuna za obnovu zgrada u 2017.godini.



Ehh, kad vidim kako sada pojedinci pišu ono za što su mene razapinjali prije nekoliko mjeseci dođe mi da pov..am. Kakav je to karakter(osobnost). Ehhh, takvi su nas i dogurali do 2kn

ti pojednici su uzeli u 15dana više nego ti koji si ovdje ostario 5 godina čekajući da probije 3kn.
[/quote] Kako da ne, kupili na 4 i već su zaradili, hahahaha daj još jedan.


Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost osigurao 500 milijuna kuna za obnovu zgrada u 2017.godini.
A Ingra oblaže zgrade fasadama. haha. Nemojmo sada bulazniti. Ima dosta istinitih činjenica za ovu cijenu, ne treba pretjerivati SF-om.

mislim da je Opi kupnjom naloga na 3.5 otvorio put rasta ovoj dionici…. taj nalog je bio fizička i psihička barijera…

neko pokupio sve naloge do 4.78…

top 10 promjena, nema Careka

Ingra tržišna kapitalizacija 64 milijuna kuna, IGH trenutačno 232 milijuna kuna.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

na kojo cijeni ulaze fondovi

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Ovde samo jednu stvar ne razumin. Kako se poklopi koji veci nalog odma se popunjava prodaja istim brojem dionica. Kao da se ovo namjerno stopa.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Neki su čekali godinama npr. Carek.Šteta(strpljen spašen)!!!


Ingra tržišna kapitalizacija 64 milijuna kuna, IGH trenutačno 232 milijuna kuna.

Čemu usporedba? Može pojašnjenje?

Do nedavno su bili na jednakoj tržišnoj kapitalizaciji, IGH nije dobio Pelješki most i ode 400% , dok INGRa niti 100%, a book value neću ni spominjati, malo pogledajte. BTW Ingra ima Arenu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close