INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li itko zna koja je cijena potrebna da bi m fondovi se vratili u ingru?

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Carek prodaje ali ne zato jer biježi iz dionice već što je odsutan i ne može ih maknuti sa prodaje, da ih je maknuo danas bismo bili možda već na 5 kuna ovako sutra slobodan put prema petici pa i više


Carek prodaje ali ne zato jer biježi iz dionice već što je odsutan i ne može ih maknuti sa prodaje, da ih je maknuo danas bismo bili možda već na 5 kuna ovako sutra slobodan put prema petici pa i više
Odsutan, moš mislit! I te kako je prisutan. Neka svako prodaje i kupuje kako mu volja. Npr.na 3,50 je mjesecima stajao nalog i ispod njega do 3 kn je bilo još stotinjak i više tisućica i svima je bilo skupo a sada su prešišali i onih 3,50 koji su im bili preskupi. U poslovanju od tada do danas ni bolje ni gore a oni isti koji nisu dali ni ispod 3,5 sada daju preko 4. Zašto? Samo zato što je Igi pokupio po 3,50 da osigura sebi nadmoć nad udrugom.Jasno mi je zašto sam ja kupovao kada je izlazio fond na 2,4-2,60 ali mi nije jasno zašto sada ide po 4,40 a nije išlo ispod 3,5 i onaj famozni nalog? Imam Ingru i to poprilično za malog dioničara.


Ehh, kad vidim kako sada pojedinci pišu ono za što su mene razapinjali prije nekoliko mjeseci dođe mi da pov..am. Kakav je to karakter(osobnost). Ehhh, takvi su nas i dogurali do 2kn

ti pojednici su uzeli u 15dana više nego ti koji si ovdje ostario 5 godina čekajući da probije 3kn.



Carek prodaje ali ne zato jer biježi iz dionice već što je odsutan i ne može ih maknuti sa prodaje, da ih je maknuo danas bismo bili možda već na 5 kuna ovako sutra slobodan put prema petici pa i više
Odsutan, moš mislit! I te kako je prisutan. Neka svako prodaje i kupuje kako mu volja. Npr.na 3,50 je mjesecima stajao nalog i ispod njega do 3 kn je bilo još stotinjak i više tisućica i svima je bilo skupo a sada su prešišali i onih 3,50 koji su im bili preskupi. U poslovanju od tada do danas ni bolje ni gore a oni isti koji nisu dali ni ispod 3,5 sada daju preko 4. Zašto? Samo zato što je Igi pokupio po 3,50 da osigura sebi nadmoć nad udrugom.Jasno mi je zašto sam ja kupovao kada je izlazio fond na 2,4-2,60 ali mi nije jasno zašto sada ide po 4,40 a nije išlo ispod 3,5 i onaj famozni nalog? Imam Ingru i to poprilično za malog dioničara.
[/quote]
znamo da imaš

Kolega ROH vidjeti ćete sutra da će se povući 110.000 dionica.

Ovdje se više ni ne spominje udruga malih dioničara. Nije vraga da su svi iz udruge već rasprodali svoje udjele. Toliko o malim dioničarima i udrugama.


Carek prodaje ali ne zato jer biježi iz dionice već što je odsutan i ne može ih maknuti sa prodaje, da ih je maknuo danas bismo bili možda već na 5 kuna ovako sutra slobodan put prema petici pa i više

Ja nekako ne vjerujem da je Carek! Ne bi on to ostavio pa eto nekuda otisao… tu su vise manjih naslagali


Kolega ROH vidjeti ćete sutra da će se povući 110.000 dionica.

Osim toga Carek ima 135k a toliko nema na ovim nalozima


Kolega ROH vidjeti ćete sutra da će se povući 110.000 dionica.
Ma meni je drago da oni koji su nas nekolicinu na 2,5 uvjeravali da to ide u stečaj sada kupuju po 4,4 iako u firmi nema nikakvih promjena no tako se pokazalo da smo imali pravo. Nnisam prodao na 4-4,4 pa da sam zaradio i baš me briga. Ja sam dugoročni i neću prodavati još dugo ali ti isti koji su se onda protivili nama a danas spominju 10,20 će prodati čim dođe na 4,4-4,5 i opet će smišljati razloge za stečaj i rušiti cijenu nazad. Tako da meni rast do 4,5 i vraćanje na 3 ne znači ništa jer nisam burekdžija. Zbog toga sam revoltiran takvima.

Pongy već su mu skinuli 30.000 komada


Carek prodaje ali ne zato jer biježi iz dionice već što je odsutan i ne može ih maknuti sa prodaje, da ih je maknuo danas bismo bili možda već na 5 kuna ovako sutra slobodan put prema petici pa i više

Carek je u izlazu iz osobnih obiteljskih razloga te će se sutra povući na realnije razine ako ga danas ne popapaju?!

Pričali smo i pričali ali on slabije čuje ako ste primjetili na Skupštini, stalno traži da Predsjednik govori glasnije i glasnije.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

New Report

Close