INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vidi vidi, lijep rast. e sad il je isteklo vrijeme za nalog, pa su ga zaboravili obnovit, il je netko dobio interni info o nekom nadolazecem poslu pa je zbriso. bas me zanima kako ce se odingrati ovo.. ovo s poslom bi bilo pre jadno, jer bi uprava totalno izgubila povjerenje malih dionicara.a opet dobro bi dosao posao. il ipak samo promjena strategije prodaje, 10000kom po 10000kom.. uglavnom interesantan dan danas ocekuje ingrase. sretno.

Evo da se ne tresete:

1. OPPENHEIM IGOR 773.908 5,71%
2. VALAMAR RIVIERA D.D. 516.658 3,81%
3. TEHNIKA D.D. 451.800 3,34%
4. TROMONT D.O.O. 319.970 2,36%
5. KOS DUBRAVKO 217.800 1,61%
6. ELEKTROPROJEKT D.D. 207.450 1,53%
7. PUHARIĆ LARA 193.356 1,43%
8. SEDLAR JOSIP 189.527 1,40%
9. HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D. 171.300 1,26%
10. CAREK VLADIMIR 135.040 1,00%

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

ako je i došlo do vlasničkih promjena nisu odmah vidljive drugi dan

2000 kom?

...

Ja ne znam vidim li dobro kupnja 60 000 prodaja 84 000??? Mislim da je ovo prvi put da prodaja nije 600 000 a kupnja 60 000

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

jučer je bilo i da je kupnja jača od prodaje, vrlo kratko ali je bilo

dan je pametniji od noći!

Zašto je uopće bitna kupnja/prodaja?

To je toliko nebitno osim u svrhu manipulacije.

Npr. netko ima 100.000 Ingre i postavi prodaju i odjednom 100.000 više na prodaji.

To nije realno.

Čemu to komentiranje?


vidi vidi, lijep rast. e sad il je isteklo vrijeme za nalog, pa su ga zaboravili obnovit, il je netko dobio interni info o nekom nadolazecem poslu pa je zbriso. bas me zanima kako ce se odingrati ovo.. ovo s poslom bi bilo pre jadno, jer bi uprava totalno izgubila povjerenje malih dionicara.a opet dobro bi dosao posao. il ipak samo promjena strategije prodaje, 10000kom po 10000kom.. uglavnom interesantan dan danas ocekuje ingrase. sretno.

Ne zaboravlja se toliki nalog obnoviti, samo je povučen.

Analiza,
nije svejedno kad je na 3,5 kn 500.000 dionica na prodaji, i kada je nula komada, zbog toga i komentari.

do 4 kn samo 20 000 dionica….

Zato je i rasla cijena. Istina ne baš velikom volumenu (i to nešto govori). Veliki nalog je maknut (ili skinut zbog pravila burze) i odmah neki pomislili da se nešto sigurno događa pa brzo kupili sve s prodaje da prvi uhvate vlak. Čista špekulacija. Kad se otkrije da je to bila čista manipulacija vraća se nazad. Kad imaš toliko puno dionica manipulacija je laka na Zagrebačkoj burzi. A mali se hvataju kao muhe u paučinu.

Tu je za sada ravno sedammilijuna i osamstopedesettisuća razloga za rast usput indeksirano s HICP koji je ove godine za 10 mjeseci 0,8% i tako sve do 2036. godinice.
A dobro bi došao i koji poslić u Lijepoj našoj za nevjerne Tome.


Tu je za sada ravno sedammilijuna i osamstopedesettisuća razloga za rast usput indeksirano s HICP koji je ove godine za 10 mjeseci 0,8% i tako sve do 2036. godinice.
A dobro bi došao i koji poslić u Lijepoj našoj za nevjerne Tome.

Savo daj molim te izracun makar konzervativno gdje bi cijena trebala biti. Hvala.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close