INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U predsjednika Nadzornog odbora ovdje.
Čestit i krasan čovjek.



Ne postoji rok za izlaganje naloga. Može stajati godinama.

Postoji rok. Može biti po želji, a sada je maksimalni rok 1 godina.

Poštovani,

Dana 15.09.2014. na snagu će stupiti dio Pravila Zagrebačke burze kojim se određuje
maksimalno trajanje naloga od 365 dana, umjesto dosadašnjih 1.500 dana.

Posljedično, svi nalozi koji u tom trenutku budu stariji od 365 dana, bit će uklonjeni iz
sustava burze pa posljedično i opozvani iz knjige naloga Agram brokera d.d.
Daljnjim protekom vremena, doći će do automatskog opoziva svih naloga koji
na bilo koji trgovinski dan budu stariji od 365 dana.

Pozdrav,

Vaši Agram brokeri d.d.
[/quote]lako se riješi taj problem-skini stavi i opet 365. To je piprema za zaboravljene naloge.


Što je sa udrugom?

udruga je osnovana 19.11. i čeka se potvrda područnog ureda ministarstva Uprave o registraciji

Vidjet ćemo je li ovo bila samo igra nakon što je povučen veliki nalog s prodaje pa je nekima proradila mašta, ili nešto drugo, ali o tome nema nikakvih znakova.
Vidjet ćemo ubrzo ako opet nalog dođe na prodaju, ali ne znam ni čemu je tu uopće stajao, valjda stvarno zbilja ne vjeruje da Ingr ne vrijedi više od 3,5?


Vidjet ćemo je li ovo bila samo igra nakon što je povučen veliki nalog s prodaje pa je nekima proradila mašta, ili nešto drugo, ali o tome nema nikakvih znakova.
Vidjet ćemo ubrzo ako opet nalog dođe na prodaju, ali ne znam ni čemu je tu uopće stajao, valjda stvarno zbilja ne vjeruje da Ingr ne vrijedi više od 3,5?

Nažalost bio je neozbiljan uopće pristup prodaji ,ako se doista namjeravalo prodati tu količinu. Ni jedan ozbiljan broker ne bi vam savjetovao da izložite cijeli nalog na prodaji, osim ako time ne šaljete određenu poruku. Ako su doista mislili prodati mogli su podavati kao što je i mirovinac prodavao i rasprodali bi sve dionice ili su mogli s nekim drugim institucionalnim ulagačem dogovoriti blok transakciju na burzi ili izvan nje. Vidjet ćemo narednih dana što će se događati i da li je postojao razlog povlačenja onog naloga.

Šta se ovdje dešava?

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Dešava se to da ce dionica za 15-tak dana ako ne i prije opet doci na razinu od 2.60-2.80
Rast do max 3.50 pa opet nazad..

Mozda sam van vremena ali hoce mi netko reci razlog sa 2,9 na ,3,3 u jedan dan bez trolanja?

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

@dalmatia
Mislim nikakav razlog ako uzmemo samo jedan dan npr. danas, mislim da je to bilo malo rastjerivanje “plijesni” vjerujem da znate sto je to kad se nesto “uplijesnivi”. Inace mislim ima ovdje potencijala ali strpljivosti treba.

Inače cijene dionica rastu kada se to najmanje očekuje. Ovo je burza a ne matematička formula gdje je 2 i 2 uvijek 4. Za rast ima dosta temelja. Mora se priznati da niti jedan drugi građevinar nema tako dobro riješenu PSN-u kao Ingra. A što se tiče RIVP-a i njihovih dionica ne vidim zašto Ingra ne bi odradila neki od njihovih projekata koji su u planu u vezi proširenja smještajnih kapaciteta i adaptacije postojećih. Imaju dosta toga u planu a i prije su surađivali. Ingra ima jak lobi u Dubrovniku a tamo para ne fali.
Meni se ovo čini kao novi IGH, iako je ovdje sve na daleko čvršćim temeljima nego tamo. Tamo imate knjigovodstvenu 25 kuna a cijena 200 a ovdje knjigovodstvenu 6 kuna a cijena 3. Pa sad sami povucite pouku.

Sutra je novi dan pa cemo vidjeti jel se taj trend rasta nastavlja, inace je petak uvijek slabije trgovanje, a onda jos k tome u prosinac smo usli treba na jug poci bure nema, ulja, vina, i “stare” u zg dovesti tko ce trgovati. Treba lijep vikend provesti a ne samo raditi i jos se na burzi zivcirati.

Vidi se tko nije kupio, zbog krive procjene, iznenađenja ili zarobljenog novca u drugim dionicama.
Zašto dionica koja je bila na 413 kuna ne bi mogla narast na 4,13 kuna ?

New Report

Close