INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na prodaji samo 108000, veliki nalog povučen.


Na prodaji samo 108000, veliki nalog povučen.

Jesu mozda nasli kupca van burze?

Ako ne stave ovaj veliki nalog opet nazad mozda na manju cijenu onda bi ovdje mogli biti jako zanimljivo…

@Wave777
moraju dati i garanciju da ga neće ni kasnije stavljati

Valamar prodaje paket izvan burze.

Šteta a mogli smo ga “pojesti” da smo bili bržih misli.

Ovako odu glasovi u nečije “sigurnije” ruke.

Čeka se objava novog posla te posljedično i nove cijene.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Nevjerovatno da još uvijek ima naloga ispod 3,50. Zar treba netko da Vam nacrta krivulju rasta?

Cijela prodaja u vrijednosti nekadašnjih 5 dionica Ingre.

Ja ne vidim niti jedan razlog za siliti kupnju, sve ce doci na svoje samo malo strpljenja… A ovdje su odavno “okorijeli strpljivci”!


Valamar prodaje paket izvan burze.

Šteta a mogli smo ga "pojesti" da smo bili bržih misli.

Ovako odu glasovi u nečije "sigurnije" ruke.

Čeka se objava novog posla te posljedično i nove cijene.

A kojeg se to posla čeka objava? Recite nam na koje se to natječaje Ingra prijavila a na kojima vjeruje da ima realne šanse dobiti posao.

Pravo je pitanje zasto je povucen nalog?

Ispravite me ako grijesim ali gospodin Mladen Markoc je odnedavno u NO Ingre i odavno u NO Valmar Riviere, a veliki nalog je bio upravo od Valmar Riviere?!

Hm…

Mozda je ulaskom u NO Ingre dugogodisnji clan NO-a Valmar Riviere sada dobio sto je htio, odnosno Valmar Riviera je dobila “zastitu i kontrolu” svog udjela u Ingri putem gospodina Markoca… Pa je sada nalog skinut…

Ne znam, samo naglas razmisljam.

Koja je sad nervoza? Do maloprije nije nitko htio nista kupit a sad se skida sa aska kao da sutra ne postoji….

Ja nadokupio.😀

New Report

Close