INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako IGH s bookom od 25 kn može porasti 200% u par dana, što bi onda moglo biti ovdje s bookom od 6 kn ako dobiju kakav veći posao?

Ocito je da se zauzimaju pozicije kako na Ingri tako i na IGH, a sve u iscekivanju novih poslova. I dok se na IGH svi pouzdaju u Rusa, mi ovdje ovisimo o Opiju.

Jedan veci posao (preko 30M eura) i ovdje cemo imati raketu. Samo je upitno moze li Ingra takvo sto ugovoriti… Osobno sam jako umoran od cekanja, najava i tapkanja u mjestu…

Mogli su i na Twitteru nesto objaviti (recimo sliku sa nekog poslovnog putovanja), no i ta komunikacija je ocito zamrla…

Kad bi znali da ce Ingra na vrijeme izvjestiti svoje dionicare, nestalo bi i naklapanja i rekla-kazala, ali kad to nije tako mnogi “u grah gledaju” !

Ti ga još cijelog citiraš. Zanimljivo.

Po najavama izgleda da slijede “debele” godine za gradjevinare:

Niču hoteli vrijedni 4,3 milijarde kuna: Gradi se od Istre do Dubrovnika

Hoce li se Ingra napokon trgnuti?! Sudjeluje li se uopce na ovim natjecajima?!

Ma o kojim natječajima i kojim poslovima….navedite mi pet poslova koje ima ingra..
Meni se čini da je malo porasla proteklih dana jer se igra tenis u areni a maradoni se jako svidio dvorana…laže da je puno lijepa

A BALVANA!!! :) :) :)


Po najavama izgleda da slijede "debele" godine za gradjevinare:

Niču hoteli vrijedni 4,3 milijarde kuna: Gradi se od Istre do Dubrovnika

Hoce li se Ingra napokon trgnuti?! Sudjeluje li se uopce na ovim natjecajima?!

+

Naravno da sudjeluje. Ne paničari i ne prosipaj žuč. Previše si uništio vlastito samopouzdanje pa se tražiš kroz ovaj forum.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Zanimljivo vidjenje…:-) Mozda si i u pravu. Nakon ovoliko susnih godina nije ni cudo…:-)

Neka buducnost pokaze da sam zaista bio skeptican bez razloga…


Po najavama izgleda da slijede "debele" godine za gradjevinare:

Niču hoteli vrijedni 4,3 milijarde kuna: Gradi se od Istre do Dubrovnika

Hoce li se Ingra napokon trgnuti?! Sudjeluje li se uopce na ovim natjecajima?!


hhahahahahahahha tesko da ce ingra od ovih svih poslova imati iti jedan na bilo kojem podrucju…. nazalost to je tako ali kao sta Bear kaze mislim da je malo porasla jer se igra tenis hahahhahahhahha

Ajmooo na sunce te skandinavske ugovore! Što se ovde čeka??? Zar treba da prvo čitamo u stranom tisku o tome pa onda na ZSE???

Što je sa udrugom?

Isto kao i s dionicom. Čeka se.

New Report

Close