INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Toliko pitanja, a nigdje odgovora…

Kad odgovori dođu bit će kasno, cijena će biti daleko u plusu ili minusu.

Istina MANTE, samo mi nije jasno kad se sjetim intervijua sa Opijem gdje se isti čudi kako je toliko pala cijena te da tržište nije fer zbog toga…pa da su transparentniji sve bi bilo bolje, a ne on ko direktor svemira, kome se on treba pravdati…


Istina MANTE, samo mi nije jasno kad se sjetim intervijua sa Opijem gdje se isti čudi kako je toliko pala cijena te da tržište nije fer zbog toga…pa da su transparentniji sve bi bilo bolje, a ne on ko direktor svemira, kome se on treba pravdati…

a što se on ima čudit. on je svoje stekao i na njima dobro zaradio. to http://www.poslovni.hr/vijesti/clanica-uprave-ingre-stekla-764-dionice-54239
i to http://lider.media/arhiva/33543/ još se divim ovom pametnjakovicu, spameru koji drobi ovdi vec godinama, kad kaze igor je do grla u dionicama ingre. hahaa. to mu je skoro godisnja plaća.


@vadimmast
Bas je tako, Mesic je vec 16 puta obisao cijeli svijet i toliko poslova Ingri donio da nema kraja i ne vidim nikakav razlog da se tu Plenki mijesa. Ha,ha,ha!

nema gore kombinacije od pravnika (ako je uopće i to završio) u građevini

vidljivo se neko trudi da digne cijenu ali nema ko da ga poprati. Ćorava posla!

Statistika trgovine se može tumačiti na niz drugih načina!
Npr čim netki mali poklopi prodaju i namiri sebe, Kupac povuče svoje naloge na kupnju?

Samo polako …do 3,50 ima još puno glasova za Skupštinu!

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Član Nadzornog odbora Ingre Marijan Kostrenčić, predsjednik Uprave Igor Oppenheim i članica Uprave Jasna Ludviger prodali su 18. prosinca ove godine na Zagrebačkoj burzi ukupno 1.100 dionica Ingre, i to po cijeni od 50.000 kuna, odnosno ukupno 55 milijuna kuna za sve prodane dionice

Oppenheim je prodao 500, Kostrenčić 380, a Ludviger 220 dionica Ingre, a dionice su prodane temeljem prijavljene blok transakcije, i to Raiffeisen obveznom mirovinskom fondu, stoji u obavijesti Ingre objavljenoj na Zagrebačkoj burzi. Navedene dionice čine 2,2 posto temeljnog kapitala Ingre i isto toliko glasova na Skupštini društva.


Samo polako …do 3,50 ima još puno glasova za Skupštinu!

Ako padne taj veliki nalog na 3,50 tek onda se može pričati o nekom rastu. Do tada mislim da je maksimala 3,20 – 3,30


Član Nadzornog odbora Ingre Marijan Kostrenčić, predsjednik Uprave Igor Oppenheim i članica Uprave Jasna Ludviger prodali su 18. prosinca ove godine na Zagrebačkoj burzi ukupno 1.100 dionica Ingre, i to po cijeni od 50.000 kuna, odnosno ukupno 55 milijuna kuna za sve prodane dionice….

S tom lovom mogu kupit cilu firmu jedno 6 puta,a oni nisu kupili ni jednu,jedinu dionicu nego lipo čičaju plaće od par desetaka tisuca kuna i svako malo nagovjeste nekakav imaginarni posal koji se nikada ne dogodi. Pametnom dosta.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Kupio si, a?

New Report

Close