INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Može Ingra i do 2,4 kn.
S obzirom na okolnosti ništa nas ne može iznenaditi.

To sam napisao 24.10.2016. godine prije ovog izvješća.
Što reći nego IDEMO DALJE!!!

Polomili se kolega na kupnji Ingre.

Veliki pad, a mala količina sugerira što?

@@@@ sugerira da nema ,kamikaza vise. ,poklopilo me na kupnji, thx 😉

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ova bolnica u alžiru se gradi u prosjeku 1,5% po kvartalu, sve mi se čini da će je završtiti 2036.kad će taman materijali zastarijeti,pa će se moći odmah rušiti

Što se tiče bolnice u Alžiru u izvješću između ostalog stoji: “Investitor je izdao potvrdu kojom je listopad 2017.definiran kao novi rok izvršenja radova, a na temelju koje su izvršeni prolongati garancija za povrat avansa i dobro izvršenje posla.”
Po tome ispada da bi Ingra do listopada 2017 trebala završiti tu bolnicu a to je malo više od 80% preostale izvedivosti, odnosno ako uzmemo da do tog datuma ima 4 kvartala morali bi kvartalno početi odrađivati po 20%. Ako su to u stanju napraviti onda bi samo na tome poslu kvartalno ostvarivali pogoleme prihode.
Druga stvar koja ide u prilog Ingri naspram ostalih građevinara je ta što Ingra ima zatvorenu liniju za otplatu dugovanja temeljem Arene jer to su sigurni novci, tu ih glava ne mora boliti.
Još samo fali da se domogne kojeg domaćeg turističkog projekta. Ovdje je daleko manje crno nego što se želi prikazati. Više sam zabrinut za građevinare koji nisu prošli kroz PSN-u jer oni nisu nikoga uspjeli “zavrnuti” pa su im ostali teško otplativi krediti. Puno rade a na kraju dobit 0 kuna jer sve pojede otplata dugova bankama, dobavljačima, koperantima.


@@@@ sugerira da nema ,kamikaza vise. ,poklopilo me na kupnji, thx 😉

Niste bili usamljeni kolega…. 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Kad bi se držali tog roka ( što je itekako miguće ) to bi bio posao, a ne ovo kokošarenje…šta se tiče drugih građevinara istina svi rade za kikiriki i otplatu kamata…

Prva kupnja danas 2,66 kn.

I to nakon sto je izasao finan. izvjestaj.

Treba li nesto mijenjati ili ce ostati sve kako je bilo i nastaviti ovaj downtrend do vjecnosti?

Ako bude ispod 2,00 kn tada morate biti spremni na Stecaj.

Mislim da je realnije do 2,4 kn.


Ako bude ispod 2,00 kn tada morate biti spremni na Stecaj.

Moraćemo reći upravi da prati burzu i ako kojim slučajem bude ispod 2 neka ostave sve što rade i neka proglase stečaj. Na kojoj cijeni je stečaj HT-a?
Nadam se da se šališ da se ovako dolazi do stečaja neke firme.



Ako bude ispod 2,00 kn tada morate biti spremni na Stecaj.

Moraćemo reći upravi da prati burzu i ako kojim slučajem bude ispod 2 neka ostave sve što rade i neka proglase stečaj. Na kojoj cijeni je stečaj HT-a?
Nadam se da se šališ da se ovako dolazi do stečaja neke firme.
[/quote]

Forumski druže. Moram Vas prvo ispraviti. Naime, nije moraćemo već morat ćemo, no, mogu razumjeti, ali ne i opravdati da pri brzini čovjek naprosto pogriješi.

Ako cijena na burzi bude 2,00 kn odnosno ispod 2,00 kn tada će vrlo vjerojatno Ingra proglasiti stečaj.
To ne znači da treba pratiti cijenu na burzi od strane Uprave, već to znači da insideri prodaju jer znaju za stečaj pa samim time ruše cijenu te je onda cijena prikaz stanja u tvrtki.

Vaš forumski drug

Ingra se vec prodavala po dvije kune (19.9.2014 i 22.9.2014) pa nije otisla u stecaj… No ionako je to nebitno.

Nego kada krece Udruga malih dionicara?! Ima li netko info?

Hvala!




Ako bude ispod 2,00 kn tada morate biti spremni na Stecaj.

Moraćemo reći upravi da prati burzu i ako kojim slučajem bude ispod 2 neka ostave sve što rade i neka proglase stečaj. Na kojoj cijeni je stečaj HT-a?
Nadam se da se šališ da se ovako dolazi do stečaja neke firme.
[/quote]

Forumski druže. Moram Vas prvo ispraviti. Naime, nije moraćemo već morat ćemo, no, mogu razumjeti, ali ne i opravdati da pri brzini čovjek naprosto pogriješi.

Ako cijena na burzi bude 2,00 kn odnosno ispod 2,00 kn tada će vrlo vjerojatno Ingra proglasiti stečaj.
To ne znači da treba pratiti cijenu na burzi od strane Uprave, već to znači da insideri prodaju jer znaju za stečaj pa samim time ruše cijenu te je onda cijena prikaz stanja u tvrtki.

Vaš forumski drug
[/quote]
Mislim da baš i nema potrebe za gramatičkim ispravljanjima!

Ne znam čemu ova gore konstatacija služi osim nastojanju što jeftinije kupnje, tako da je vjerojatno nema ni smisla komentirati.

Jedino je čudno da ništa danas ne komentiraju pozitivci koji smatraju da bi cijena trebala biti iznad 3.
Tu se čeka posao i ako uskoro stigne, trenutna cijena će biti vrlo profitabilna.
A svatko neka odluči prema svojim očekivanjima.

New Report

Close