INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zanimljiva današnja prosječna, 3.08, sutra je 3.50 unutar dometa prije blokade.. 🙂

Kolega, bez ljutnje, al ste me nasmijali do suza (iako i sam imam nešto ovijeh vrhunskih papirića) … 100% zasluženih 100%

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

ne nista se ne radi 🙂
http://www.ingra.hr/index.php?page=references&l=en

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Zanimljiva današnja prosječna, 3.08, sutra je 3.50 unutar dometa prije blokade.. 🙂

Kolega, bez ljutnje, al ste me nasmijali do suza (iako i sam imam nešto ovijeh vrhunskih papirića) … 100% zasluženih 100%
[/quote]
Pa zato smo i ovdje, malo humora nikome ne škodi..

nije sve tako crno

eto možemo i internu kladionicu kad ce se načeti nalog na 3.5

23.11.2017

Bez velikog naloga odnos prodaja kupnja 168t-78t

dan je pametniji od noći!


Bez velikog naloga odnos prodaja kupnja 168t-78t

taj podatak malo znači, ali puno više govori da je ukupan iznos na kupnji 0,2 mil.kn, a na prodaji 3,3 mil.kuna!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Bez velikog naloga odnos prodaja kupnja 168t-78t
i tako ces svaki dan ? brojat ?(ako moze u sebi ) 🙂

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Vidi vraga

Crobexi u crvenom, promet porastao za 179 posto

očito se iz čarapa došlo do burze a hoće li i do ingrE?

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!


Dok je vama Ingra mirovala uspjesno sam izisao na 3.07kn i dokupio Igh po 90kn i DLKV po 14.2kn. Moram priznat danas sam djrlomicno izlazio jer mi nekako Igh i Dlkv traze korekciju. Iako da se razumijemo imaju oni jos gore al volim trejdati i pojacati s istim novcima broj dionica.
Sad pomalo cekam na kupnji Ingre oko 2.9x

Kako, kada, koliko??? I opet planirani ulaz na 2,9??? Sto je to?


Dok je vama Ingra mirovala uspjesno sam izisao na 3.07kn i dokupio Igh po 90kn i DLKV po 14.2kn. Moram priznat danas sam djrlomicno izlazio jer mi nekako Igh i Dlkv traze korekciju. Iako da se razumijemo imaju oni jos gore al volim trejdati i pojacati s istim novcima broj dionica.
Sad pomalo cekam na kupnji Ingre oko 2.9x

Nemojte se ljutiti, nisam dalmatinac, volim dalmatince, zena mi je dalmatika, al recite mi sto Vi to radite? Jeste li bili u burkdzinici kad zaposleni bez uvrede?

Kad bih imao vremena svaki dan trejdati i po 100eura utrziti pa puta 2x dana u mjesecu izgleda bilo bi super… Samo ima jedan mali problem, tko bi mi porodicu oblacio, hranio, rezije placao, putovanja i ostalo placao molim “progonozu” Mnogi nemaju vremena za to ili imaju drugi posao!

Pongy covjek ima svoje poslovno uvjerenje i ne vidim cemu zuc? Mene vise zanima zasto neko misli da ce na 2,9 ili nize kada povijest pokazuje da ce se izmedu 31.10 i 4.11 (sudeci prema proslim izvjescima) objaviti FI za III kvartal. Sudeci po svakom dosada izvjescu sto zbog interesa ili kojecega zakonitost je da ce cijena rasti pa se nas kolega mozda mrvu presao, ko zna…

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

New Report

Close