INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Energetski projekti u Dalmatinskoj zagori vrijedni – milijardu eura

U sklopu projekta Vis Viva, tvrtka MCC u započet će javnu raspravu o studijama utjecaja na okoliš za četiri elektroenergetska objekta koja namjeravaju graditi u Dalmatinskoj zagori, u ukupnoj vrijednosti od oko milijardu eura. Radi se o plinskoj elektrani Peruči s rasklopištem, reverzibilnoj hidroelektrani (RHE) Vrdovu, koja će se napajati vodom iz Peruče, spojnom dalekovodu Hrvace-Konjsko i spojnom plinovodu Dugopolje-Peruča. Projekt Vis Viva jedan je od dva strateška projekta na području Hrvatske.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Sedlar pojačao poziciju.

nije sve tako crno


Sedlar pojačao poziciju.

Nije jedini!

Pojačava i crobex, samo 25 bodova do 2000.

Dobro gdin Sedlar pojačava poziciju, izgleda da se nešto kuha jer je kupnja sve jača i jača.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

tko je Sedlar?

Moller

dionicar Ingre 🙂

Pojačao i ja jučer.😯

@joka14
ma znam to, nego, na kakvoj je funkciji, ima li ambicija preuzeti Opijevo mjesto, hoće li izbaciti Stipu predsjednika, to mislim, ako su mu takve i slične namjere, ostvario bi i moje uvjete za kupnju, pa da ulazim i ja

Obitelj Sedlar je jako dobro povezana sa Izraelom, vjerojatno kupuje za Jakova.

Nego, što je sa osnivanjem udruge, bavi li se netko time, to nam je najveća poluga, preuzeti kontrolu, sazivati skuštine kad nam padne napamet i mijenjati ljenjivce i sisavce novca, po potrebi.

INGRA – povratak na više razine…



@joka14

ma znam to, nego, na kakvoj je funkciji, ima li ambicija preuzeti Opijevo mjesto, hoće li izbaciti Stipu predsjednika, to mislim, ako su mu takve i slične namjere, ostvario bi i moje uvjete za kupnju, pa da ulazim i ja
Osnivanjem udruge koja će kontrolirati cca 60-70% a možda i više dionica INGRE, moguća su razna preslagivanja na vrhu. Nećemo ih više čekati da počnu raditi bolje no do sada.

New Report

Close