INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja znam ko je 7,20,a tko je na 3,50???

jesmo.
još da malo prorade eu fondovi , i to je ono pravo.

http://hr.seebiz.eu/gradevinski-sektor-dosegnuo-dno-stizu-bolji-dani/ar-138462/

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

top 2 dionicar ima manje 12000kom a zadnja 3 dana uopce nije bilo prometa di su nestale dionice dali neko zna????????????

cak je kupljeno za 12kn da se podigne cijena za 4% ako to nije manipulacija neznam sta je, i kako to da seispod 500kn moze zadati nalog,dali neko zna????????”


top 2 dionicar ima manje 12000kom a zadnja 3 dana uopce nije bilo prometa di su nestale dionice dali neko zna????????????
u 7 radnih dana 11000 manje a išlo je malo po malo. Izgleda da samo on i prodaje i na asku i na bidu

neće uvijek biti ovako.


cak je kupljeno za 12kn da se podigne cijena za 4% ako to nije manipulacija neznam sta je, i kako to da seispod 500kn moze zadati nalog,dali neko zna????????''
slažem se, nebi trebalo dozvoliti trgovanje ispod nekog minimuma, 500 ili barem 300 kn, ni na koji način.

neće uvijek biti ovako.

Br 2 i dalje prodaje…dobra prilika za kupnju?

neće uvijek biti ovako.

Netko lijepo “rastura” bid, ovim tempom moglo bi i na 2kn!?

Godišnji izvještaj stigao. Koliko sam na brzinu pogledao, uopće nije loš s obzirom na trgovanje. U usporedbi sa 2014 višestruko bolji.
2014-24M
12015-138M Dobit razdoblja.
Sveopći dug se i dalje smanjuje i kratkoročni i dugoročni-

Zajmovi, depoziti i sl-50M-što li je to?


Godišnji izvještaj stigao. Koliko sam na brzinu pogledao, uopće nije loš s obzirom na trgovanje. U usporedbi sa 2014 višestruko bolji.
2014-24M
12015-138M Dobit razdoblja.
Sveopći dug se i dalje smanjuje i kratkoročni i dugoročni-

Zajmovi, depoziti i sl-50M-što li je to?


U revizorskom izvješću je navedeno toliko nepoznanica i nakon PSN-e da se gubi bilo kakva želja za kupnjom “mačka u vreći”. Previše je stvari koje mogu krenuti po zlu a posla niotkuda o čemu i ovisi daljnja opstojnost firme kako i sam revizor u zaključku navodi. Još će se ovo godinama kiseliti i isisavati novac, nažalost.



Godišnji izvještaj stigao. Koliko sam na brzinu pogledao, uopće nije loš s obzirom na trgovanje. U usporedbi sa 2014 višestruko bolji.
2014-24M
12015-138M Dobit razdoblja.
Sveopći dug se i dalje smanjuje i kratkoročni i dugoročni-

Zajmovi, depoziti i sl-50M-što li je to?


U revizorskom izvješću je navedeno toliko nepoznanica i nakon PSN-e da se gubi bilo kakva želja za kupnjom "mačka u vreći". Previše je stvari koje mogu krenuti po zlu a posla niotkuda o čemu i ovisi daljnja opstojnost firme kako i sam revizor u zaključku navodi. Još će se ovo godinama kiseliti i isisavati novac, nažalost.
[/quote]

Kakvu ‘opstojnost firme’ spominjete. Pa zna se kolike fiksne prihode od Arene Ingra ima svake godine.
A što se tiče poslova, naravno da, da bi bilo koje poduzeće funkcioniralo mora raditi poslove.
I radi ih zna se gdje, što i koliko, a da bi dobro došao neki veći novi, naravno da bi, samo onda cijena dionice ne bi više bila 2,x!

Dakle tu smo taman na ‘koliko para toliko muzike’!

@pozitiva2
Upravo tako, sve receno kak i stvari stoje. Glazbe nema jer para nema, a para nema jer poslova nema a najgore je to da taj zacarani krug previse godina traje.

New Report

Close