INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I ja sam mišljenja da je posao od 56 milja sasvim dovoljan ako ide normalnim tijekom ( šta u ovom slučaju nije tako ), ali mi s druge strane nije jasno kako opravdavaju rad drugih povezanih društva…ne rade svi na projektu u Alžiru…

Drugi dioniča (OMF kategorije B) prodao 3344 kom. Gotovo na ATL, četitke. Ukoliko nastavi, bit će veselo.

nije sve tako crno

Trenutno i kratkoročno je bitnije stanje firme. Cijena dionice je manje bitna. S obzirom na situaciju, dobro se drži naša burza.

Mesić putuje u Irak ugovoriti neki veliki posao, ima li to veze sa Ingrom

Otkuda taj info?


Mesić putuje u Irak ugovoriti neki veliki posao, ima li to veze sa Ingrom


Mesić putuje u Irak ugovoriti neki veliki posao, ima li to veze sa Ingrom

Može neki link

nije sve tako crno

U današnjem tiskanom VL, Mesić sam izjavljuje ide u Siriju zbog Ininih naftnih polja i u Irak ugovoriti jedan veliki posao


U današnjem tiskanom VL, Mesić sam izjavljuje ide u Siriju zbog Ininih naftnih polja i u Irak ugovoriti jedan veliki posao

kaže li što, zašto je tolike godine čekao, da se ovaj “građevinski biser” strmopi.di na 2,xx kune

Prica je tu, ali do sada je najcesce ostajalo samo na prici:

http://www.stjepanmesic.hr/hr/content/ljubljana-06062016

U pogledu potreba iračke strane za novim brodovima predsjednik Mesić je ponudio mogućnost sudjelovanja hrvatskih brodogradilišta u izgradnji brodova za iračke potrebe i angažiranje hrvatskih tvrtki u obnovi naftnih prostrojenja i poslovnu suradnju u iračkoj naftnoj industriji.


U današnjem tiskanom VL, Mesić sam izjavljuje ide u Siriju zbog Ininih naftnih polja i u Irak ugovoriti jedan veliki posao

Hvala

nije sve tako crno

Evo i linka:

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/mjere-stednje-bivseg-predsjednika-mesic-iskljucio-telefon-kako-bi-platio-voditeljicu-ureda/4441857/

Uskoro u Irak i Siriju zbog naftnih polja

U idućih mjesec dana, Stipe Mesić će posjetiti Irak i Siriju, kako bi u tim zemljama dogovorio poslove za hrvatska poduzeća. U Ljubljani se 6. lipnja susreo sa savjetnikom premijera Iraka dr. Lukmanom Almuhiyem. “S Iračanima ćemo uskoro dogovoriti važan posao, a u Siriju odlazim na poziv vlade Bašara al-Asada jer je nedavno oslobođeno područje oko Palmire, gdje se nalaze Inina naftna polja. Mislim da bismo se uskoro mogli vratiti i organizirati proizvodnju”, izjavio je Mesić. “Znaju li u Vladi za vaš plan da otputujete u Irak i Siriju”, zanimalo nas je. “Koja Vlada, zar Hrvatska ima Vladu?”, uzvratio je Mesić.

Dali je danas izašao natječaj za Pelješki most??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close