INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kad bi se pojavio neki novi veći posao znamo što bi se dogodilo s cijenom u par minuta, …

Sto bi se dogodilo u par minuta?? Interesantno je kako ovakvi veleumni proročki postovi prolaze. A prolaze jos od 22 kune i eto nas na 2 i po kune sada. Pametnom dosta.
[/quote]Ja sam čitao optimističnije postove na cca 400kn. Neznam čemu tolika žuč, ta nije li ovo stečajna cijena a firma bolje stoji nego prije cca 4g. kad je bila oko 6kn. Biće još ovdje meda i mlijeka…

Jel Mesić sta dogovorio sa Kazahstancima

Je dogovorio je Mesic… Preselit ce svoj ured u Kazahstan…. Sta je on dobroga donio Ingri- nista…

Ne trabunjajte jer ne znate istinu. Otiđite ponekad na razgovor sa upravom i nadzornim odborom pa čete biti informiraniji.

Preporuka svim razočaranim “igračima”.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Novih ozbiljnijih poslova na zalost jos uvijek nema.

Zna li netko na kojim tenderima se uopce Ingra natjece? Ili bolje receno na kojim se planira natjecati?

Stanogradnja, peljeski most, ceste, mostovi?!

Fortuna ti si bio na razgovoru?! Daj reci nam

I neće s nama podjeliti informacije…,?!

ovo je igra živaca, cijena je niska, oni koji gube strpljenje prodaju, neki tad trljaju ruke, firma je trenutno u puno boljoj situaciji nego prije 6 godina i cijena ce rast , samo kada ce to bit odlučit će veliki, za tjedan , mjesec, godinu, tko može ovdje su mu novci oročeni sa vjerojatno većim prinosom nego u nekoj banci, a kome se žuri nekaproda.


ovo je igra živaca, cijena je niska, oni koji gube strpljenje prodaju, neki tad trljaju ruke, firma je trenutno u puno boljoj situaciji nego prije 6 godina i cijena ce rast , samo kada ce to bit odlučit će veliki, za tjedan , mjesec, godinu, tko može ovdje su mu novci oročeni sa vjerojatno većim prinosom nego u nekoj banci, a kome se žuri nekaproda.

oročenje i ulaganje u Ingru su dva totalno suprotna pojma, ovdje bi više odgovaralo uspoređivati ulaganje u Ingru i ulaganje u casinu

Evo ja sam jedan od nestrpljivih koji je izašao iz Ingre na 3,50 sa gubitkom, i od tada sam na drugim dionicama profitirao 30%, a ovdje bi da sam ostao izgubio 30% pa vi samo budite strpljivi i čekajte. Lako se vratit ako bude ikakva naznaka nekih dobrih vijesti. Za sada ih nema i nema smisla držat novce u mrtvoj dionici, a prilika koliko hoćeš.


I neće s nama podjeliti informacije…,?!
Info se može dobiti. Prije nekoliko mjeseci je bio info da je sada prioritet gradnja u Alžiru od cca 60 MIL EUR, za koju će se tražiti i dodatno plaćanje radi kašnjenja zbog krivice investitora. To je ogroman novac i dobra marža i zato je priorite. Neki manji posao još može se uzeti ali tako veliki poslovi za sada bi bio teret. Zaista su ljubazni ako ih pitate što vas interesuje-zovite.


Evo ja sam jedan od nestrpljivih koji je izašao iz Ingre na 3,50 sa gubitkom, i od tada sam na drugim dionicama profitirao 30%, a ovdje bi da sam ostao izgubio 30% pa vi samo budite strpljivi i čekajte. Lako se vratit ako bude ikakva naznaka nekih dobrih vijesti. Za sada ih nema i nema smisla držat novce u mrtvoj dionici, a prilika koliko hoćeš.

Da samo što tu cijena na neku novu vijest bi planula ko šibica (možda upravo odmah tih 30%, na cca 3 kn), kao što je to tu uvijek i bilo!

Zato se tu ne može reć niti gubitak niti dobitak.
Ovo je dionica koja je strašno fluktuirajuća, pa trenutni gubitak začas može prerasti u dobar plus.

Najvažnije je da je sada poslovanje prilično ustabiljeno, i ako se ubrzo sklopi značajniji posao gornji scenarij je vrlo vjerojatan.
Zato neka svatko promisli što mu je bolje.

New Report

Close