INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A Frenkie se brine da svi ulagači bježe iz Ingre sada po 2,5kn. A gdje je bio na 22 kad je trebalo prognozirat da će past na 2? Svaka ti čast majstoree!

Pa sigurno su majstore bolje prosli oni koji su mene slusali od onih koji su tebe slusali.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

sta je nema trgovanja???????



A Frenkie se brine da svi ulagači bježe iz Ingre sada po 2,5kn. A gdje je bio na 22 kad je trebalo prognozirat da će past na 2? Svaka ti čast majstoree!

Pa sigurno su majstore bolje prosli oni koji su mene slusali od onih koji su tebe slusali.
[/quote]da,da, savjetuješ prodaju još od 2 kn, majstoreee.

neće uvijek biti ovako.


sta je nema trgovanja???????
evo ima , u finišu neko pobjegao iz stečajuše. Pogodite tko?

neće uvijek biti ovako.


…da,da, savjetuješ prodaju još od 2 kn, majstoreee.

Ti su zaradili 20 posto i na ovoj cijeni.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A kažu matematika nije bauk. No bezrazložno je takvo debatiranje. Može li se ovdje napisati što konkretno što ima temelj i činjenice? Nema novih poslova no moramo izračunati koji je financijski obim poslova koji se trenutno rade. Dobiva li se od Arene redovna renta? Koliko ta renta pokriva troškova i otplate duga? Što se radi-koji ugovori se love i sa kolikim obimom posla? Možemo li podijeliti ovakve informacije? Tome služi forum a ne osobnim postavkama.Nadam se.

Kad bi se pojavio neki novi veći posao znamo što bi se dogodilo s cijenom u par minuta, tako da tko želi skupljati i čekati to, neka uradi tako, tko misli da se to neće dogoditi još neko vrijeme, neka sačeka pa onda lovi u rastu.
Neće puno pogriješiti ni jedni ni drugi jer zime za ovu tvrtku ne bi trebalo biti, samo da počnu riješavati nove poslove i bit će opet veselo na ovoj dionici kao što je uvijek bilo!

Pisali bi svi konkretno o činjenicama i poslovima,ali ih nema…ovima iz uprave ko da je” maca popapala jezik”, sav pribor za pisanje i svu elektoničku opremu pa ne objave ni izvješće koje su najavili u kalendaru objava…

Sve manje optimizma imam. Iako posjedujem oko 12500 dionica s prosjecnom cijenom od 2.5 kn.


Kad bi se pojavio neki novi veći posao znamo što bi se dogodilo s cijenom u par minuta, …

Sto bi se dogodilo u par minuta?? Interesantno je kako ovakvi veleumni proročki postovi prolaze. A prolaze jos od 22 kune i eto nas na 2 i po kune sada. Pametnom dosta.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

nista..prodao tko je mislio. i kamikaze odradile svoje ovo je 1% cijena nakon STOCK SPLIT. tko nema namjeru cekat vise god ,bolje da odmah proda

imam ingr i ne mislim prodati prije 4-6 kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Postoje dobre i loše poslovne i ulagačke odluke. Ingra je bila moja loša. Imam preko 10000 dionica kupljenih po oko 17 kn. Ja ne čekam sutra već se nadam pozitivnoj dugogodišnjoj inerciji. Inače za mene uloženi novac bačen u vodu.

New Report

Close