INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Naravno da im dioničari nisu bitni. To je realan zaključak.

Na Skupštinama ionako sve predložene točke prolaze i dokle je god tako, nije sjajno za imatelje vrijednosnih papira. Nažalost!

naravno da im nisu bitni kad mali dionicari su ko crkveni misevi sirotinja u prosjeku 2500 dionica vridnosti nekih 7 000 kn…..

jedino ekipa sta je kupovala po ovim niskim cijenama mogla je doci nekih vecih kolicina za male pare….

Također je pitanje koliko dionica imamo mi na forumu i mozemo li da se skupimo kako djelovati…..

dionicari s foruma imaju više od
a) 100 000
b) 200 000
c) 300 000
d) 500 000
e) 700 000
f) 1 000 000
g) 2 000 000

Imam osjecaj da vecina ekipe sta sad po malo kupuje ne zeli rast dionice barem godinu dvi do ne dokupi zeljenu količinu po ovim niskim cjenama jer bilo bi glupo kupovati dionice po 5 – 6 – 7 kn kad sad ima po 2.5 – 3 kn…..
[/quote]Nemam puno dionica-par desetaka tisuća i nadam se da ću skupiti još toliko ako se zadrži oko 2,5. Rado ću dati nekome punomoć za svoj udio, tako da može zastupati nas male. Ako će neko pokrenuti inicijativu podržavam. Taj neko mora imati znatan broj dionica i poštenje da zastupa nas male.

Fi za 1q.

moj prof bi rekao: mogli bismo, nastojat ćemo, možemo

tko, kada, gdje radi što?

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Slažem se sa kolegom ROH-om i ja imam nešto malo dionica 50-ak i ako je netko zainteresiran za zastupanje tu sam…ne kupujem više jer me živcira ekipa u poreznoj koji neznaju svoj posao a malo sam umoran od natezanja za svoja prava…

Mesić si je ipak osigurao i rezervni položaj za nastavak svog rada, iako još o tome ne želi govoriti. Ured će mu, kako piše 24sata, u slučaju da ga izbace iz Grškovićeve ulice u Zagrebu, biti u građevinskoj kompaniji Ingri.
Mesić je tamo predsjednik Nadzornog odbora, a navodno za to prima i izdašnu naknadu veću od 6000 kuna. S njim bi mogla ići i njegova dosadašnja voditeljica ureda.
“Predsjednik Nadzornog odbora ima pravo na ured i može ga koristiti i u neke druge svrhe”, rekao je za 24sata predsjednik uprave Ingre Igor Oppenheim

100/100

Ovi iz uprave izgleda da ne shvaćaju za koliko malo se može postati većinski vlasnik ove firme…prodaš dva stana i već imaš više dionics od Opi-a…a vidim nezadovoljstvo raste ne toliko poslovnim rezultatima koliko odnosom prema dioničarima


Ovi iz uprave izgleda da ne shvaćaju za koliko malo se može postati većinski vlasnik ove firme…prodaš dva stana i već imaš više dionics od Opi-a…a vidim nezadovoljstvo raste ne toliko poslovnim rezultatima koliko odnosom prema dioničarima

nema se vremena sad za razmisljat o tome, treba preuredjivat da se mesic smjesti u novi ured. kako ce taj trošak opravdati dionicarima..

Mesić Ingri može samo doprinjeti i ako mu se osigura ured to može biti samo +

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!


Ovi iz uprave izgleda da ne shvaćaju za koliko malo se može postati većinski vlasnik ove firme…prodaš dva stana i već imaš više dionics od Opi-a…a vidim nezadovoljstvo raste ne toliko poslovnim rezultatima koliko odnosom prema dioničarima
zar stvarno misliš da bi se moglo skupit milijun dionica po dvi i po kune?

neće uvijek biti ovako.

Ne po 2 i pol ali u prosjeku po 3 ili 3 i pol…šta je opet malo…


…..zar stvarno misliš da bi se moglo skupit milijun dionica po dvi i po kune?

Mozda nece po dvi i po,ali po 2 ce vec ic lakse.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close