INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

IDE GOSPODIN MESIĆ U SIRIJU BIT ĆE POSLA I ZA INGRU NADAM SE VRLO BRZO

joj da barem jos padne barem na 2kn

pretsjednica ide u iran a opi je rekao da cekaju neki ugovor ingra u iranu?????? zna li neko nesto o tome??????????? nije nagovor na kupnju ni prodaju

Prije nekoliko dana sam rekao da čekamo izaslanstvo HGK koja ide zajedno sa gospodarstvenicima u Iran.
Evo obistinilo se, sada moramo još samo dogovoriti pokoji poslić!!!


Prije nekoliko dana sam rekao da čekamo izaslanstvo HGK koja ide zajedno sa gospodarstvenicima u Iran.
Evo obistinilo se, sada moramo još samo dogovoriti pokoji poslić!!!

u Iranu imaju tradiciju, pitanje je mogu li je obnoviti?

http://www.casopis-gradjevinar.hr/assets/Uploads/JCE-55-2003-11-15.pdf

Ingra je već 1968. otvorila prema važećim iranskim zakonskimpropisima i registrirala vlastiti ured u
Teheranu – Ingra Branch Office.
Ured je bio primjerene veličine, prikladno opremljen i na pogodnoj lokaciji. U njemu su održavani brojni sastanci i pregovori vezani uz nove poslovi izvođenje ugovorenih projekata.

megido veliki dioničar. “Evo VDKT svaki misec dobiva posal jedan i nikako da se odlijepi od cca 300. Dakle ni to ni neka garancija dobre cijene.”
Izgleda bolje da se onda nista ne radi, pa će isto cijena biti 300kn ? ovako kao što u ingri ne rade a muzu….

pitanje ,gdje je zavrsilo mavrovo u bilanci ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


…pusti frenkija,,kapitulirao je na staklenicima pa prosipa žuč

cekamo objavu ingr.

Pa ja sam na staklenicima pisao od 1200 kuna da je dionica puran. I ja kapitulirao na KSST. Te djecje fore prodaji u vrticu. Cinjenica je da sam ja jedini tamo imao prave informacije. I uvijek pisao kad sam unutra,a kad vani.A sad opet baci fazol i gataj na te svoje crtarije i pricaj kako ce ovo poletit u nebesa.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

24.2.2015.

‘Sad se lakše diše, u 2015. bit će živahno’


… postoje i zanimljive ponude iz Katara
… Tvrtka je, doznajemo, dobila novi posao u Sudanu koji još mora proći državnu komisiju.
… I u Alžiru je trenutno pred sklapanjem većeg ugovora za projekt vezan uz novu bolnicu.
… Natječe se i na tenderu u Zagrebu za zanimljiv posao u stanogradnji.

18.11.2015.

Oppenheim udružen s 10-tak poduzetnika ide u osvajanje Skandinavije, Slovačke i Češke


…Sredinom ove godine izdali smo i obveznice preko povezanog društva Lanište u iznosu od 53,4 milijuna eura, a kod potencijalnih investitora, osobito nekih stranih, postoji interes za kupnju. Stoga radimo na prospektu i očekujemo da će u prvom polugodištu iduće godine obveznice izaći na burzu. To će dodatno potaknuti trgovanje jer je prinos i stabilan i siguran.
…Dogodine krećemo u osnivanje lokalnih tvrtki u suradnji s desetak hrvatskih poduzetnika, a s ciljem zajedničkog nastupa na velikim tenderima.

Hoce li se iti jedna od najavljenih stavki ostvariti?

Podravku nedaju , mozda ingra ide umjesto nje na prodaju.😁

jesu počeli stizati pozivi za skupštinu…… jeli tko bio u zadnjih nekoliko godina…..

Igor najavio napad na Skandinaviju, a tehnika objavila posao u Švedskoj.

New Report

Close