INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Davno sam ja omastio brk na Ingri dok si tijos bacao drkice na Vlatku Pokos.Sad su ti in turisti,ako si se na vrijeme nakrcao. Nece bit miljun posto ka kod tvoje ingre,ali izmedju 300 i 350 je dosta.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Davno sam ja omastio brk na Ingri dok si tijos bacao drkice na Vlatku Pokos.Sad su ti in turisti,ako si se na vrijeme nakrcao. Nece bit miljun posto ka kod tvoje ingre,ali izmedju 300 i 350 je dosta.
dosta meni i divka od Ere i Adriske. Biće za godinu dana dobrog troška.

neće uvijek biti ovako.

ingra je namjerno spustena na ovu cijenu isto tako kad se odredeni natovare ce biti napumpana nazad to je ok

pisu danas da zele uvesti preko par tisuca gradevinski radnika u hr dali je to pocetak budenja gradevine u hr??????????????


ingra je namjerno spustena na ovu cijenu isto tako kad se odredeni natovare ce biti napumpana nazad to je ok

Sta se babi tilo,to se babi snilo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



Koje se ovdje gluposti pisu,ali karta trpi sve,a ja ne mogu majke mi koliko god se pokusavam suzdrzat.
Daklem ovi sta imaju 100 komada(250 kuna) i ovi sa 500komada (1250 kuna) prijece rast jer prodaju sa dobiti od 5%. Ovaj sa 100 komada zaradi 12,5 kuna kad uzme 5%,a ovaj sa 500 komada citavih 62 i po kune(i valjda odma trce narucit Jumbo picu i najist cilu gladnu familju).
Jadne burze kad vidim tko ovdje sve trguje i naziva se investitorom. Ovo ne mozes vise nazvat ni burek investitorima.
Slažem se kolega. Glupo jeste o tome tako pisati. Čini mi se da bi tu moglo biti istine. Prodavati 100 kom i za 20 % zarade je besmisleno. Osim ako nije manipulacija, ali sa 100 komada je još veća glupost, nema smisla. Možda i mora netko prodati 100 komada za komad suhog kruha?
[/quote]pusti frenkija,,kapitulirao je na staklenicima pa prosipa žuč

cekamo objavu ingr.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

vidi vidi

http://www.24sata.hr/news/hgk-trazi-povecanje-kvota-za-uvoz-radne-snage-u-hrvatsku-473538

koliko je Ingra uzela radnika?

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

vidi vidi

http://www.24sata.hr/news/hgk-trazi-povecanje-kvota-za-uvoz-radne-snage-u-hrvatsku-473538

koliko je Ingra uzela radnika?

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

vidi vidi

http://www.24sata.hr/news/hgk-trazi-povecanje-kvota-za-uvoz-radne-snage-u-hrvatsku-473538

koliko je Ingra uzela radnika?

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Uzeli u vrj glave 2 bosanca sta znaju lipit plocice i to samo podne jer to nije zahtjevno koliko zidne.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Evo VDKT svaki misec dobiva posal jedan i nikako da se odlijepi od cca 300. Dakle ni to ni neka garancija dobre cijene. Burza nikad ni bila špekulantnija…

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close