INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za one koji ne vide taj veliki nalog, bilo bi zgodno “ogoliti” ask pa bi ga svi vidjeli!

pa sta je nalog od 500tkom veliki nalog pa pojedemo ga za dorucak ako se odlucimo


Za one koji ne vide taj veliki nalog, bilo bi zgodno "ogoliti" ask pa bi ga svi vidjeli!

Ne vidi se ali smo ga svi svjesni. Jedva čekamo dan kada će biti iza nas.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

ja vjerujem da se ingra dobro oporavlja ,dug se smanjuje dugorocno mislim da jako dobra dionica,nije nagovor na kupnju ni prodaju ja svoje cuvam najmanje 15 god i usput cu dokupljivat i molim boga da cim nize padne da ih vise mogu dokupiti,nije nagovor na kupnju n prodaju


pa sta je nalog od 500tkom veliki nalog pa pojedemo ga za dorucak ako se odlucimo

A evo gledam. Samo sta niste.Nalog vec misec dana netaknut uz sve borbene pjesme sto ih ovdje pjevate,a moto je naprijed drugovi ja za vama.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Uvjek me zanimalo tko su vlasnici dionica ingre…. 3000 malih dionicara….. ako uzmemo da prvih 10 drzi 25% i da sigurno jos ima 30 koji imaju od 50 000 do 120 000 komada to je još nekih 25% ispada da nekih 50% dionica drzi cca 3000 dionicara tj u prosjeku 2 500 dionica sto je nekada bilo lip kolac u stotinama tisuca kuna a danas jedva 7 000 kn….

ovih prvih 50% sigurno nisu zainteresirani za prodaju a vjerovatni ni ovih drugih 50% jer su to premali iznosi i gubitak bi bio prevelik….

e sad tu u nekom među prostoru se nalaze sadasnji trgovci na ovim cijenama…. sa mozda ukupno dionica 1-2%…. cca max 200 000 komada

do cijene od 3,00 kn na prodaju je nekih 20 000 komada

ne zaboravi da stotine njih ima 100-500 kom, i oni su najveća prepreka bilo kakvom rastu. Oni lako prodaju sa dobiti od 5% i tako priječe veći rast no isto tako lako prodaju sa gubitkom od 10% i tako šire paniku sa malim volumenom. Evo ti sada takvih 5 na asku među prvih 10 naloga.

neće uvijek biti ovako.

Koje se ovdje gluposti pisu,ali karta trpi sve,a ja ne mogu majke mi koliko god se pokusavam suzdrzat.
Daklem ovi sta imaju 100 komada(250 kuna) i ovi sa 500komada (1250 kuna) prijece rast jer prodaju sa dobiti od 5%. Ovaj sa 100 komada zaradi 12,5 kuna kad uzme 5%,a ovaj sa 500 komada citavih 62 i po kune(i valjda odma trce narucit Jumbo picu i najist cilu gladnu familju).
Jadne burze kad vidim tko ovdje sve trguje i naziva se investitorom. Ovo ne mozes vise nazvat ni burek investitorima.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

JA ne znam čemu se zamarate tko kakvu politiku vod za vlastiti novac. Dionica ne raste jer nema posla, netko u tome vidi priliku i može čekati a netko ne vidi i za to ga ne treba optuživati.

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

prodajte sve sto imate dok ima kupnje ,jos malo pa nestalo . to je jasno

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

pa taj nalog nije za prodaju pa sto ste toliko plitki da je za prodaju stavilo bi se na 2,50kn


Koje se ovdje gluposti pisu,ali karta trpi sve,a ja ne mogu majke mi koliko god se pokusavam suzdrzat.
Daklem ovi sta imaju 100 komada(250 kuna) i ovi sa 500komada (1250 kuna) prijece rast jer prodaju sa dobiti od 5%. Ovaj sa 100 komada zaradi 12,5 kuna kad uzme 5%,a ovaj sa 500 komada citavih 62 i po kune(i valjda odma trce narucit Jumbo picu i najist cilu gladnu familju).
Jadne burze kad vidim tko ovdje sve trguje i naziva se investitorom. Ovo ne mozes vise nazvat ni burek investitorima.
Slažem se kolega. Glupo jeste o tome tako pisati. Čini mi se da bi tu moglo biti istine. Prodavati 100 kom i za 20 % zarade je besmisleno. Osim ako nije manipulacija, ali sa 100 komada je još veća glupost, nema smisla. Možda i mora netko prodati 100 komada za komad suhog kruha?


Koje se ovdje gluposti pisu,ali karta trpi sve,a ja ne mogu majke mi koliko god se pokusavam suzdrzat.
Daklem ovi sta imaju 100 komada(250 kuna) i ovi sa 500komada (1250 kuna) prijece rast jer prodaju sa dobiti od 5%. Ovaj sa 100 komada zaradi 12,5 kuna kad uzme 5%,a ovaj sa 500 komada citavih 62 i po kune(i valjda odma trce narucit Jumbo picu i najist cilu gladnu familju).
Jadne burze kad vidim tko ovdje sve trguje i naziva se investitorom. Ovo ne mozes vise nazvat ni burek investitorima.
vjerni replukdruže, vidiš kak ti gre, ovo je živi kažin od burze a i od Ingre. Buće da je i za pizzu al mi se više čini dječija igra nekoliko stotina dječaraca koji bi sa 100 komada u velike investicije. Jadno jel daa? Živ ti meni bio vjernu pratitelju i pripremaj sezonu her ovdi neš ni burekom omastit brk.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close