INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

12250 na bidu. Dobra prilika za pobjeći iz ove stečajuše, a možda i zaraditi ako je kupljeno po 2kn.

neće uvijek biti ovako.

Gdje je nestalo 17-18 M kn kapitala od zadnjeg kvartala?
Jesu li to još neka dodatna usklađivanja i jesmo li s tim sada gotovi?
Može li sada projekt u Alžiru biti dovoljan za preživljavanje do nekog ozbiljnijeg posla?
Kada će izdanje obveznica?
Ima li ozbiljnih investitora za kupnju Valmarovih dionica?
Ovdje puno pitanja, a nigdje odgovora.

nije sve tako crno

Dobra pitanja kolega apolon…i ja se to pitam, a vjerojatno i svi dioničari…vrijeme će pokazat…ja mislim da su otišli najdalje u racionalizaciji posla i sad im samo treba pravi posao…

Zadnji Q je bio završetak prošle godine i pribrojan je godišnjem izvješću i ne pribraja se 1Q u novom ciklusu.
Projekt u Alžiru praktično je još u počecima zbog investitora a INGRA će tražiti anekse zbog toga i povećanje konačne cijene.
Obveznice još nisu nužne iako se priprema mogući izlazak s ponudom.
Valmarove dionice, njihova prodaja ili ne, ne pridonosi stanju i poslovanju INGRE.

neće uvijek biti ovako.

Slazem se sa pitanjima od kolege Apolona.

S tim da bi se ja nadovezao s jos jednim pitanjem.

Sto je sa revizijom Irackog duga? Revizija u Beogradu je pokrenuta jos 2012. godine, a do sada nikakve obavijesti o tome. Zna li netko koliko mogu trajati takvi postupci?

Slažem se MEGIDO…jedino o prodaji dionica Valamara direktno ovisi i cijena dionica…naime ako se pojavi kupac cijelog paketa po 3,50 kn…hmmmm


Slažem se MEGIDO…jedino o prodaji dionica Valamara direktno ovisi i cijena dionica…naime ako se pojavi kupac cijelog paketa po 3,50 kn…hmmmm
[/quote Pisao sam o stanju firme a ne o cijeni dionice. Meni je sada važnije stanje firme nego trenutna cijena dionice, koja može u mjesec dana biti u relacijama 2-10-2(kn), no to ne pokazuje pravo stanje koje je dugoročno i održivo. Osobno moj ulog u INGRU je dugoročan-poput uplata u HZMO i očekujem vrijeme kada će mi stizati dividenda(mirovina). Neko će reći nije to sigurno-utopija, no ŠTO je danas a pogotovo u budućnosti sigurno? Još sam mlađi i mirovina je daaaaleeeekoooo-do tada zakonska 75?

neće uvijek biti ovako.



Slažem se MEGIDO…jedino o prodaji dionica Valamara direktno ovisi i cijena dionica…naime ako se pojavi kupac cijelog paketa po 3,50 kn…hmmmm
[/quote Pisao sam o stanju firme a ne o cijeni dionice. Meni je sada važnije stanje firme nego trenutna cijena dionice, koja može u mjesec dana biti u relacijama 2-10-2(kn), no to ne pokazuje pravo stanje koje je dugoročno i održivo. Osobno moj ulog u INGRU je dugoročan-poput uplata u HZMO i očekujem vrijeme kada će mi stizati dividenda(mirovina). Neko će reći nije to sigurno-utopija, no ŠTO je danas a pogotovo u budućnosti sigurno? Još sam mlađi i mirovina je daaaaleeeekoooo-do tada zakonska 75?
Slažem se….

Ovdje puno pitanja, a nigdje odgovora.

kad bi se sve znalo..cijena bi vjeriojatno bila drukcija..:-)

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

stalo trgovanje dva dana na ingri…… cak i na ovih 2.4 skoro da nema zainteresiranih…..

Uvjek me zanimalo tko su vlasnici dionica ingre…. 3000 malih dionicara….. ako uzmemo da prvih 10 drzi 25% i da sigurno jos ima 30 koji imaju od 50 000 do 120 000 komada to je još nekih 25% ispada da nekih 50% dionica drzi cca 3000 dionicara tj u prosjeku 2 500 dionica sto je nekada bilo lip kolac u stotinama tisuca kuna a danas jedva 7 000 kn….

ovih prvih 50% sigurno nisu zainteresirani za prodaju a vjerovatni ni ovih drugih 50% jer su to premali iznosi i gubitak bi bio prevelik….

e sad tu u nekom među prostoru se nalaze sadasnji trgovci na ovim cijenama…. sa mozda ukupno dionica 1-2%…. cca max 200 000 komada

do cijene od 3,00 kn na prodaju je nekih 20 000 komada

doci ce cijena na svoje sad samo akumulirati ,samo sta nema kesa

New Report

Close