INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prorok slažem se ali bi dodao da će dionica rasti/padati u ovisnosti o tome što najširi krug investitora “vidi” i očekuje….po meni je trend bitniji od 4 000 000 više ili manje, kao i 575 ili 579 000 000.

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Ma niste mi jasni u tom dugu su i krediti za Arenu tekuća zaduženja za poslove itd…a to Ingra uredno servisira iz poslovanja…tako da se dug smanjuje sa otplatim rata…i ako se zarada poveća oni brzo mogu i isplatiti dividendu…

odlicno izvjesce ja zadovoljan spram situacije ,super

Samo se nadam da ovo ne kupuju biseri koji žele šta jeftinije kupit kako bi kasnije šta više zaradili i onda za par dana prodaju s gubitkom i tako u krug…

Dugo ovdje nije bila prilika za ovako nisko kupiti. Čekati još ili prijeći u kontranapad? Što kaže ekipa?

Kontranapad. Ja sam kupio 1. Danas.

Zašto Ingra nije bila ovdje=?

Samo jedna hrvatska tvrtka na velikom sajmu u Iranu

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Nije ni meni jasno šta oni rade…nadamo se da je sve ovo zatišje pred buru…itekako je vrijeme da se pomaknu…


Zašto Ingra nije bila ovdje=?

Samo jedna hrvatska tvrtka na velikom sajmu u Iranu


HGK dogovara službeni odlazak u Iran na kojemu će biti i Ingra, nadamo se uskoro



Zašto Ingra nije bila ovdje=?

Samo jedna hrvatska tvrtka na velikom sajmu u Iranu


HGK dogovara službeni odlazak u Iran na kojemu će biti i Ingra, nadamo se uskoro
[/quote]

“nadamo se, mogli bismo, nastojat ćemo”….

ima tko provjerenu info?

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

dalmatia

to je službena informacija, a moj je komentar bio da se nadamo uskoro odlasku u Iran

INGRA ima predstavništvo za arapske zemlje, tak da nemoraju preko HGK

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close