INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


cim ovi spameri sjasu s teme odmah rast 🙂 kad je f1 Q?

http://zse.hr/default.aspx?id=64684

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Nitko ne želi prodat, nadaju se dobiti, ali bit će ih sutra i u utorak koliko oćete.


Nitko ne želi prodat, nadaju se dobiti, ali bit će ih sutra i u utorak koliko oćete.

A u ponedjeljak?

...

Čekamo FI i ako piše 29.4 zato čekati next week? čekamo danas 15 59h

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Ukupni prihodi manji su za 51% u odnosu na prvi kvartal 2015. god. te iznose 32
milijuna kuna

Prihodi od prodaje smanjili su se za 76% na 11 milijuna kuna

Poslovni prihodi smanjili su se za 73% na 13 milijuna kuna

Prihodi iz inozemstva čine 64% ukupnih prihoda od prodaje

Operativni gubitak prije poreza i kamata
(EBIT) iznosi 1 milijun kuna
A što se tiče novih poslova i dalje po starom…..bla, bla, bla… Kako više sami sebi ne dosade prepisivanjem starih fraza.

Izvješće i više nego dobro s obzirom na poteškoće koje ih prate i s obzirom da je u građevini 1Q uvijek slabiji…dug opet smanjen i to za 4 milje…
P.S.Jedini problem što bi svi da je plus 50 milja pa da možde raste do 3 kn…

“Radovi na hidromehaničkoj opremi alžirske brane Tagharist dosegli su vrijednost od 93%
ukupno ugovorenog iznosa….

Stupanj realizacije projekta isporuke,montaže i puštanja u rad hidromehaničke opreme
na brani L’Ouldjet Mellegue u Alžiru dosegao je 63%

Alžirski bolnički kompleks dosegao je 16,80% od ukupno ugovorenog iznosa.

Radovi na izgradnji makedonske bolnice Bardovci-Skopje dosegli su 87% od ukupno
ugovorenog iznosa. Čeka se uvođenje u posao od strane investitora.”

http://zse.hr/userdocsimages/financ/INGR-fin2016-1Q-NotREV-K-HR.pdf

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

jedno jako zabrinjava. poslovi su svi pri kraju a novih nema.za 2 kvartala ostat ce samo ova bolnica sto se gradi 5posto godišnje.

Mene kao dioničara stalno spamanje uopće ne zabrinjava ko želi stavi nalog i “riješi se tereta”….

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Mene veseli da su skroz srezali troškove i kad tj.ako krenu poslovi to će biti super…za razliku od drugih građevinara koji imaju brdo prihoda i poslova i na kraju ogroman minus…
Posao u Alžiru moraju ubrzati i ugovorit još koji i to je to…

Situacija je puno bolja nego kad je dionica bila 20 kn, ali se nije išlo u dokapitalizaciju, već se ponudili brdo dionica za koje se znalo da će se jeftino pokupiti.

dug se smanjuje i iznosi 575miliona,dakle 4miliona su smanjili dugu to je znaci isto kao da su zaradili 4miliona ja sam zadovoljan, polako ce se stabilizirati firma samo treba neki jaci posao i to je to nije nagovor na kupnju ni prodaju ali ingra polako staje na noge.

New Report

Close