INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To se nezna. Možda je možda nije, ali o tome se ne priča, pogotovo ne javno. Idemo pokupiti ovoga sa 3,5 pa ćemo biti u poziciji da odlučujemo.

neće uvijek biti ovako.

890 tisuća komada na prodaji? Jel ovdje nastupio Armagedon ili šta već?


890 tisuća komada na prodaji? Jel ovdje nastupio Armagedon ili šta već?

To se nezna. Možda je možda nije, ali o tome se ne priča, pogotovo ne javno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Zasto INGRA ne otkupi dionice od VALMARA?

Pa za 1,8 milijuna kuna moze sve da pomete?! Toliko kosta svega jedan veci stan u Dvorima Lapad.

???


Zasto INGRA ne otkupi dionice od VALMARA?

Pa za 1,8 milijuna kuna moze sve da pomete?! Toliko kosta svega jedan veci stan u Dvorima Lapad.

???

Pa ko će im dat 1,8 miljona. Nemaju za papar čoviće,a na kraju krajeva zasto bi ikome davali priliku za izlaz.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Zasto INGRA ne otkupi dionice od VALMARA?

Pa za 1,8 milijuna kuna moze sve da pomete?! Toliko kosta svega jedan veci stan u Dvorima Lapad.

???

taman da tebe pokupi par lipa ispod zar ne ? 🙂

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ništa od prodaje paketa. Za to treba stvoriti atmosferu sličnu 2005-2007

Sada je previše depresije i neizvjesnosti u svim sektorima.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

i što da ingra kupi te dionice. dala bi ih kao nagradu upravi za postizanje vrhunskih rezultata. i onda bi oni te iste prodali opet na burzi.

http://www.jutarnji.hr/umro-marijan-kostrencic-nagli-odlazak-najumrezenijeg-poslovnog-covjeka-u-hrvatskoj/1562777/

umro je član Nadzornog odbora Ingre


http://www.jutarnji.hr/umro-marijan-kostrencic-nagli-odlazak-najumrezenijeg-poslovnog-covjeka-u-hrvatskoj/1562777/

umro je član Nadzornog odbora Ingre

Moja sućut obitelji
Eto što je život, najjeftinija dionica.

neće uvijek biti ovako.

Evo i moj kratak osvrt slijedeći tjedan izvješće pa ćemo vidjeti koliki je prihod ingre bez predstečajnih usklađivanja i prodaje zaostale imovine…dali je obim trenutnih poslova dovoljan za zaradu ili pak ne…Ako to bude ok i kad se ljudi malo ohlade od đure i sličnih ( ingra prije godine dana kad je sve bila špekulacija ) vratit će se i promet u ovu dionicu…živi bili pa vidjeli

zasto nema prometa sta je dionica umrla?????????

New Report

Close