INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koja su tržišta mete, tradicionalna poput Alžira, Iraka i Njemačke, ili se okrećete novima?

Na razvoju ćemo djelovati na tri segmenta. Uz Njemačku, gdje su naši poslovi vrijedni 60-ak milijuna eura godišnje, u EU nas još zanima širenje na Skandinaviju.

Igor O.


lijepo je kada nakon tolikih godina, još uvijek uvažavate Igorove izjave, pa u stvari bilo bi i čudno da izjavi, Ingra će propasti, samo dok je počistimo do kraja, neki mu još uvijek ne bi vjerovali

tržišna cijena 2,51 nije loša za dionicu kojoj je novčani tijek stabilan i predvidiv do 2031.godine

BVPS 8,08 je samo za neke tamo analitičare

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

tko se kipa???????????



Koja su tržišta mete, tradicionalna poput Alžira, Iraka i Njemačke, ili se okrećete novima?

Na razvoju ćemo djelovati na tri segmenta. Uz Njemačku, gdje su naši poslovi vrijedni 60-ak milijuna eura godišnje, u EU nas još zanima širenje na Skandinaviju.

Igor O.


lijepo je kada nakon tolikih godina, još uvijek uvažavate Igorove izjave, pa u stvari bilo bi i čudno da izjavi, Ingra će propasti, samo dok je počistimo do kraja, neki mu još uvijek ne bi vjerovali
[/quote]

Sad kad ih ovi upute u solarnu energiju nema kome INGRA više nuditi hidro elektrane.
Vaš link …



Koja su tržišta mete, tradicionalna poput Alžira, Iraka i Njemačke, ili se okrećete novima?

Na razvoju ćemo djelovati na tri segmenta. Uz Njemačku, gdje su naši poslovi vrijedni 60-ak milijuna eura godišnje, u EU nas još zanima širenje na Skandinaviju.

Igor O.


lijepo je kada nakon tolikih godina, još uvijek uvažavate Igorove izjave, pa u stvari bilo bi i čudno da izjavi, Ingra će propasti, samo dok je počistimo do kraja, neki mu još uvijek ne bi vjerovali
[/quote]Ne bi mu vjerovali ni da objavi posao od Milijardu kuna u Emiratima. A mnogi ne vjeruju u BVPS 8 i uu poslove od cca 500 milja kuna u izradi. Važno je da neki vjeruju da će ovaj sa 500 tisuća na 3,5 prodavati do 0,1lipe. Hehe

neće uvijek biti ovako.


tržišna cijena 2,51 nije loša za dionicu kojoj je novčani tijek stabilan i predvidiv do 2031.godine

BVPS 8,08 je samo za neke tamo analitičare

Ako ne mozes na godisnjoj skupistini izglasat zatvaranje firme i rasporadju sve imovine i onda podjeluju te imovine dioniciarima – BVPS ti nece puno pomoci. Na best-buy imate dosta dobih postova o BVPS paramteru, ne treba se puno lovit za njega.

Ne znam čemu crnilo i nervoza ali znam da je ova dionica s kojom se apsolutno nista ne događa vjerojatno svjetski br 1 u interesu investitora sudeći po količini svakodnevnih komentara. Ja sam uložio određena sredstva i ne žuri mi se, čak ni ne gledam cijene dnevno/tjedno niti se zamaram…..Nije nagovor na išta…

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Ja kužim nervozu, jer je masa njih htjela na brzinu uzeti neku paru, ali to tako ne ide…istina da se i ja čudim da je cijena baš tako niska ali šta je tu je…pogotovo kad svi pokušavaju kupiti šta niže umjesto da se nadaju da krene gore pa da u rastu zarađujemo…

A to da…ovdje sa 1000 dionica spuste cijenu za 30%…P.S. Sve će to doći na svoje..ja sam jednu dionicu čekao 5 godina svi su rekli ti si lud…ali i to je došlo…ovdje čekam tek 2…ha,ha ( mogao sam i u par navrata i nešto zaradi, ali moja procjena je drugačija..živi bili pa vidjeli)



tržišna cijena 2,51 nije loša za dionicu kojoj je novčani tijek stabilan i predvidiv do 2031.godine

BVPS 8,08 je samo za neke tamo analitičare

Ako ne mozes na godisnjoj skupistini izglasat zatvaranje firme i rasporadju sve imovine i onda podjeluju te imovine dioniciarima – BVPS ti nece puno pomoci. Na best-buy imate dosta dobih postova o BVPS paramteru, ne treba se puno lovit za njega.
[/quote]

pa vi ste se dosta dugo držali BVPS dok vam je odgovaralo 😀




tržišna cijena 2,51 nije loša za dionicu kojoj je novčani tijek stabilan i predvidiv do 2031.godine

BVPS 8,08 je samo za neke tamo analitičare

Povijest se ponavlja.

Ako ne mozes na godisnjoj skupistini izglasat zatvaranje firme i rasporadju sve imovine i onda podjeluju te imovine dioniciarima – BVPS ti nece puno pomoci. Na best-buy imate dosta dobih postova o BVPS paramteru, ne treba se puno lovit za njega.
[/quote]

pa vi ste se dosta dugo držali BVPS dok vam je odgovaralo 😀
[/quote]

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


A to da…ovdje sa 1000 dionica spuste cijenu za 30%…P.S. Sve će to doći na svoje..ja sam jednu dionicu čekao 5 godina svi su rekli ti si lud…ali i to je došlo…ovdje čekam tek 2…ha,ha ( mogao sam i u par navrata i nešto zaradi, ali moja procjena je drugačija..živi bili pa vidjeli)

Ne mislim da je bas tako. Naime prekjucer je protrgovano 11312 dionica i cijena je pala za 4,2%. Onda je jucer kupljeno 362 komada i cijena dignuta za 7,57%. 29.3. dionica padne 5,07% na prometu od 3445,a dan prije tj. 28.3. je narasla 4,55% uz promet od 180 komada. Toliko o objektivnosti. Po pitanju cekanja ja sam cekao dvije godine da KSST ode u stecaj. Po meni su trebali davno prije. Ingra je ocito zilavija poput Magme jer od imovine valjda imaju par starih kancelarijskih katriga i stolova i mozda pokoji stari printer i kompjuter pa nikome i nije u interesu ovakvo bogastvo poslat u stecaj jer se ocito nemaju od cega naplatit. Zato ovakve dionice i jesu zilave i duge se drze.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close