INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Smanjiti će poreznu osnovicu na osnovi realiziranog gubitka na financijskim instrumentima..

Odgođena porezna imovina.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

bilo bi logičnije da su napumpali cijenu pa se onda u tom stampedu iskrcali

Igorov portfelj je na slobodnoj poziciji.

Provjerite na CD-u iz SKDD-a (ažurirano stanje).

Sve je moguće. Vrijeme prolazi a dolaze neki novi klinci.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Po meni je to jedino riješenje ako se želiš iskrcati pogotovo sa tom količinom dionica…sa prosječnim prometom treba im godina dana da to iskrcaju…što više razmišljam ima mi manje logike…jedino ako oni očekuju neki rast cijene i prodaje…stvarno neznam šta da mislim…

Molim teoretičare za objašnjenje nemora ni biti logično…

Jel se to netko šali. Kakvih 700K na prodaji do 3,5 kn. Ako se nešto dogovorilo onda će to netko i pokupiti, ako nije, onda bi to bila manipulacija tržištem. Barem su tako govorili kada je netko stavio kupnju 200K na 0,1 kn. Teorija: Ingra otkupljuje svoje dionice i našla je nekoga kome odgovara prodaja tolike količine.
Ovo su moje puste želje, nikako nije nagovor na kupnju ili prodaju.

nije sve tako crno

Ako zelis nesto prodati a ocito zelis kad si to oglasija onda ili prodajes ispod cijene ili po trzisnoj cijeni. Dakle oni ili muljaju ili nesto znaju

riv je za dionice ingre dao 200milja a sad ih prodaje za 1milju pa ko tu koga???????

Stavio sam i ja svoje na ask, ali da bi dao za tu cijenu…nema šanse. Stavite i vi ostali pa da vidimo kolko nas imaaaaa, oooo, koolko nas imaaaa…
Stvarnih prodavača je cca 100 tisućica a ostalo smo samo šminka.

neće uvijek biti ovako.

Ni meni nije jasno…izgleda da im je dosadilo čekat ili misle da neće ubrzo rasti cijena…tko zna

Odakle informacija da Valamar Riviera d.d. izlazi zi Ingre?

Hvala!


Možda samo hoće zaplasit da bi jeftinije dokupili, imaju para, prošle godine se dobro zaradilo

hahahahahahahahahahahahaha

nadam se da se šalite

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close