INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I opet na Forumu Ingra najpopularnija !!

Stvarno se ovdje svašta pise od strane neukih, neupućenih, a najviše od totalnih fantazista.

Nije ni čudo sto je ZSE drugo ime za kladionicu.

dug smanjem za cca 200 m kn.
dobit 70.772.659 kn

pametnom dosta .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Sada je iscrpljeno sve što se moglo oko PSN, prodani svi stanovi. Sada treba novih poslova jer bez njih ništa od ove firme i dionice. Treba i par ozbiljnih investitora koji bi skupili znatne količine. Mi svi čekamo 20-30 lp gore dolje, jedni drugima prodajemo. Ne iznenađuje me ovakav slab interes unatoč svemu što se oko ove dionice događalo. Imam prilične količine, neka stoji. Ne prodajem ispod 5 kn, pa makar ne dočekao.

nije sve tako crno

Samo što nema poslova, to je zasad najveći problem.
Jer za ovu godinu će se “pojesti” sav taj dobitak i još više od toga.

Meg ja sam u dionicu ušao na oko 2.5 kn, i već uspio polučiti uspjeh, tko želi prodati slobodno, ja neću, nije nagovor…

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!


Samo što nema poslova, to je zasad najveći problem.
Jer za ovu godinu će se "pojesti" sav taj dobitak i još više od toga.
Problem je i sporost oko radova na bolnici. U izvješču stoji da nije kriva INGRA za kašnjenje dokumentacije i da će tražiti neke dodatne naknade radi toga . Ako se u ovoj godini riješi barem 50% od ugovorenog plus dodatak ugovoru, završetak Makedonije onda bi uz Arenu i stalne prihode moglo i bez novog ugovora biti u pozitivi. No naravno da bi u ovoj godini trebala biti ugvorena barem dva osrednja posla. Samo neka se dug smanjuje, poslije će biti sve drugačije. Nekada je ovo bila dividendna dionica. Zar Opi drži ovu dionicu samo tek tako? Što bi dole sad je gore. Ima nade…

neće uvijek biti ovako.

Izvješće super…i mislim da se za ovu godinu ne treba sekirati, ako radovi u Alžiru krenu svojim tokom, bit će pozitivna, godina je duga od svih tih natječaja valjda će i Ingra nešto ubosti ( kako kažu i čorava koka nađe zrno)…uostalom tako je i kod svih firmi moraš radit ne možeš u jednoj godini ugovorit poslove za slijedećih 5…najveći problem je ova burza, sveopća kriza i naravno ovaj famozni porez…

Svi znamo zašto nema novih poslova. Tržište gdje je Ingra najjača i gdje je trebala ugovarati poslove je Arapsko tržište (zemlje bliskog istoka i sjeverne Afrike), a to je tržište sada u zastoju zbog ISIL-a i terorizma. Nekoliko potencijalnih poslova u Iraku je zaustavljeno. Ako se Ingra ne pokuša probiti na neko Europsko tržište, ne piše joj se dobro.

40 miliona minusa u zadnjem kvartalu. oni koji su kupili za protrejdat, morat će izać sa gubitkom.

pametnom dosta !!!!

DAX +2% – CROBEX -1,28%, pa vidite gdje trgujete, nemamo se čemu čuditi. 70 miljuna dobiti je lošije od stečaja, barem u Hrvatskoj. Bit će to dobro, samo da se nakrca tko treba.

zašto ne uzmete ovih 20000kom što se nudi za bagatelu kad je tako super izvješće??

New Report

Close