INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Diskutiramo o mogućem scenariju poslovnih transakcija (proknjiženih) i realiziranih.

U ponedjeljak ćemo vidjeti stvarne rezultate i biti pametniji s obzirom s koje strane smo “drukali”.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Ma samo jedno pitanje, jel netko zna dali su isplaćene obveze po obveznicama od 12 mjeseca 2015., nitko o tome ne piše pa se nadam da su plaćene…znam da IGH svoje nije platio, a za Ingru nisam našao taj podatak

Više mi nije čudno šta Ingra ne raste, nakon ovakvog izvješća Podravke cijena dionice joj još malo padne.

Treba malo dublje ući u podravkino izvješće pa se vidi što se krije iza tih brojki. Inače nje loše s obzirom na situaciju ali i tržište zna svoje. Podravka i Ingra su za mene neusporedive, teški je to izjednačavat

neće uvijek biti ovako.

da kolega u pravu ste ingra je odradila svoju karmu sad slijedi opravak, a kad ce izvjesce???????????

Izvješće do 16,30 kao i obično no rok je do ponoći ove prijestupne godine.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

77 milijuna dobiti nakon oporezivanja, interesantno 10 minuta prije objavljeno i obrisano pogrešno izvješće, nekonsolidirano objavljeno pod oznakom konsolidirano, kao posljedica, netko ostao bez dionica.

hm..izvještaj došao na gledalicu pBZ-a u 16.25 a na Zse 1. izvještaj tek u 16.28 a ostali nakon 16.30.
Uvijek prije dođe na ZSe!!!

koliko sma ja uspio izshvatiti vjesce je jako dobrozasto je neko istresao 10000kom bezveze??????


77 milijuna dobiti nakon oporezivanja, interesantno 10 minuta prije objavljeno i obrisano pogrešno izvješće, nekonsolidirano objavljeno pod oznakom konsolidirano, kao posljedica, netko ostao bez dionica.

Znači opet gubitak u 4 kvartalu! Lijepo, idemo stopama IGH-a!

Pa sad ako gledamo u sveukupnosti INGRA jedina bilježi dobit od građevinara!
I da …..gubitak od 209m kuna iz 2014. je dobit od 51m kuna!!!!


77 milijuna dobiti nakon oporezivanja, interesantno 10 minuta prije objavljeno i obrisano pogrešno izvješće, nekonsolidirano objavljeno pod oznakom konsolidirano, kao posljedica, netko ostao bez dionica.
Gdje si vidio 77? Ne piše li cca 71. No mene nekako najviše raduje ovaj podatak:
Neto dug na dan 31.12.2015. iznosi 644 milijuna kuna i smanjen je za 144 milijuna kuna
u odnosu na 31.12.2014. kada je iznosio 788 milijuna kuna.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close