INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma možemo pisati i raspravljati do sutra, ali činjenica je da Ingrina situacija trenutno uopće nije loša nije ni sjajna ali po meni puno bolja nego na nekim građevinarima kojima je cijena ohoho veća…ja se čudim da su ljudi prije predstečajne kupovali po 5x većoj cijeni, a sad im je ovo skupo…bojim se da puno ovisi i likvidnost za koju nisam siguran kad će se popravit…

kAD CE Q4??????

za točno 2 tjedna najavljeno.


kAD CE Q4??????
29.2 je izvješće za cijelu 2015 uključujući i 4Q

neće uvijek biti ovako.

Piše ti i stranicu prije al evo opet samo za tebe.

Raspored objava financijskih i poslovnih izvještaja društva
1. Privremeno nerevidirano nekonsolidirano i nerevidirano konsolidirano izvješće za poslovnu godinu 2015. Datum objave: 29.2.2016.
2. Revidirano nekonsolidirano i revidirano konsolidirano izvješće za poslovnu godinu 2015. Datum objave: 29.4.2016.
3. Nekonsolidirano i konsolidirano izvješće za prvo tromjesečje poslovne godine 2016. Datum objave: 29.4.2016.
4. Nekonsolidirano i konsolidirano polugodišnje izvješće za poslovnu godinu 2016. Datum objave: 29.7.2016.
5. Nekonsolidirano i konsolidirano izvješće za treće tromjesečje poslovne godine 2016. Datum objave: 31.10.2016.

neće uvijek biti ovako.

hvala kolega ,jedva cekam.

Čekam iza 2,50.

FI je bitan samo nostalgičarima.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

I šta ćeš imati kad drugi čeka ispod 2,20 sljedeći ispod 2 itd…i svi u minusu.Tako kod nas i funkcionira burza…umjesto da se nadaš da će se cijena dizati i da ćemo svi zaradit…Stvarno Vam je čudna logika..ko da smo svi jedan protiv drugog..
Pa nije to utakmica pa tko zabije više golova pobjednik…jednostavno kad ide gore zarađujemo kad ide dole gubimo i finito…


I šta ćeš imati kad drugi čeka ispod 2,20 sljedeći ispod 2 itd…i svi u minusu.Tako kod nas i funkcionira burza…umjesto da se nadaš da će se cijena dizati i da ćemo svi zaradit…Stvarno Vam je čudna logika..ko da smo svi jedan protiv drugog..
Pa nije to utakmica pa tko zabije više golova pobjednik…jednostavno kad ide gore zarađujemo kad ide dole gubimo i finito…
To ti je balkanska logika. Kupi jeftino, pa nek stoji negdje u šupi i nek propada, nije bilo skupo. Tako i trguju…Nema logike ali šta je tu je , valda se preokrene razmišljanje i zaključimo svi kako nešto zaraditi a ne samo čekati pad pa rast sa 5% i prodati i zaraditi za burek…

neće uvijek biti ovako.



I šta ćeš imati kad drugi čeka ispod 2,20 sljedeći ispod 2 itd…i svi u minusu.Tako kod nas i funkcionira burza…umjesto da se nadaš da će se cijena dizati i da ćemo svi zaradit…Stvarno Vam je čudna logika..ko da smo svi jedan protiv drugog..
Pa nije to utakmica pa tko zabije više golova pobjednik…jednostavno kad ide gore zarađujemo kad ide dole gubimo i finito…
To ti je balkanska logika. Kupi jeftino, pa nek stoji negdje u šupi i nek propada, nije bilo skupo. Tako i trguju…Nema logike ali šta je tu je , valda se preokrene razmišljanje i zaključimo svi kako nešto zaraditi a ne samo čekati pad pa rast sa 5% i prodati i zaraditi za burek…
[/quote]
Svi smo za sada u ingri gubitnici,moram biti iskren ni ne vidim izlaz osim čekati jos par godina .

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

Slažem se…vidim veliki potencijal u ovoj dionici zato ni ne pomišljam na prodaju…i pokušavam se suzdržat od komentara jer sam na forumu da čujem neke činjenice, a ne neka prepucavanja…ali kad ih čujem čekam na 2 kn, čekam na 1 kn i šta imaš od toga pa čekaj…nego reci mišljenja sam da će dole jer sam pročitao to, čuo ono itd. Pa ću ti ja reći ne js sam čuo ono..da nečemu služi taj forum


Slažem se…vidim veliki potencijal u ovoj dionici zato ni ne pomišljam na prodaju…i pokušavam se suzdržat od komentara jer sam na forumu da čujem neke činjenice, a ne neka prepucavanja…ali kad ih čujem čekam na 2 kn, čekam na 1 kn i šta imaš od toga pa čekaj…nego reci mišljenja sam da će dole jer sam pročitao to, čuo ono itd. Pa ću ti ja reći ne js sam čuo ono..da nečemu služi taj forum
[/quoten
Neznam gdje vidiš potenjcijal u ovoj dionici osim sto smo se dobro zeznuli,kazem mozda za par godina nesto i bude ali za sada nema nade:-(
Volio bih da nisam upravu.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

New Report

Close