INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@pozitiva 2
poštovani kolega -kod svakog ulaganja je potrebno učiniti neke predradnje, npr. pročitati financijsko izvješće, sagledat situaciju iz drukčijeg konteksta -vjerujem da bi i vama bilo lakše investirati da se usredotočite na neke činjenice, a to je da je BVPS po zadnjem izvješću 7,05 kn, te da se u tom kontekstu trenutno trguje na razni cijene 40% vrijednosti firme, po mojoj analizi bi na sljedećem izvješću BVPS trebao biti u rasponu od 7,05 do 7,8 kn -ovisno o realizaciji i uplatama.
Na tržište treba gledati i u kontekstu političke situacije – izbor nove Vlade, ( ne zanima me politika, ali u korelaciji je s biznisom pa treba gledati i u tom kontekstu ) a pogotovo ako će bar donekle odraditi što je najavila pozitivno će utjecati na tržište, a prvi znak će biti već ovaj tjedan pred nama.
Dakle, na burzi nije 1 i 1 =2 -već može biti i 11 🙂

Ne znam za državu ali za Ingru si preskup. Nikakve koristi!
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/412858/Lazu-narod-da-sam-skup-nece-me-se-rijesiti-ukidanjem-Ureda.html?utm_source=sharebox&utm_medium=www.jutarnji.hr&utm_campaign=sharebox_portal

Šta kažu kad je izvješće…?

Sredinom veljače je izvješće. Gospodin D.K. dokupio još. Ne muči ga porez na kapitalni dobit, pad burzi vani i letargija na našem tržištu.. Čestitke..

nije sve tako crno

Zašto tih 10 000 na 3,07 nisi stavio prije? hehe—

neće uvijek biti ovako.

ovaj sa 10000nije za prodaju samo da se zna ……

gos kos opwt povecao za dobrih 20000kom sta to on zna da kupuje a mi neznamo ??????????????

Zna isto što i mi predstečajna završila, dugovanje smanjeno, prihodi se povečavaju, poslova za funkcioniranje ima, najam od Arene i održavanja iste je tu…izdavanjem obveznica bit će i bolje e da se objavi još koji dobar poslić i di nam je kraj…


gos kos opwt povecao za dobrih 20000kom sta to on zna da kupuje a mi neznamo ??????????????

Ako je zar se nebih trebalo objavit na zes?

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

On zna sta ce bit mi znamo sta je sad

1. Privremeno nerevidirano nekonsolidirano i nerevidirano konsolidirano izvješće za
poslovnu godinu 2015. Datum objave: 29.2.2016.
2. Revidirano nekonsolidirano i revidirano konsolidirano izvješće za poslovnu godinu
2015. Datum objave: 29.4.2016.
3. Nekonsolidirano i konsolidirano izvješće za prvo tromjesečje poslovne godine 2016.
Datum objave: 29.4.2016.
4. Nekonsolidirano i konsolidirano polugodišnje izvješće za poslovnu godinu 2016.
Datum objave: 29.7.2016.
5. Nekonsolidirano i konsolidirano izvješće za treće tromjesečje poslovne godine 2016.
Datum objave: 31.10.2016.


Šta kažu kad je izvješće…?

Hvala…znači nije sredinom drugog, a dobro čekat ćemo…

New Report

Close