INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ingra je osvojila sve natjecaje u zadnje 3 godine.Ovu godinu bi mogli završiti bit cu konzervativan i reci na 50 kn. 2015 je bolje završila nego je počela, bila je turbolentna ali pozitivno jer je oporavak firme evidentan. Imam dobra očekivanja za napredak firme.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Sve natjecaje u sredjivanju privatnih posjeda i vila za 0kn.

Pa sklopila je ugovore sa hep-om, Telekomom, cistocom, itd., da ima kome placati rezije.

Nadam se da ste svi vi nezadovoljni prodali Ingru i da je nećete kupovati. Firma je katastrofa i bježite što dalje od nje. Kupite turiste i piskarajte hvalospjeve(ako znate pisati pozitivu), i zarađujte. Na INGRI su gubitnici željni gubitaka u kojima uživaju. Pozdrav svima koji su prodali INGRU i neće je v iše nikad kupiti jer je šrot.

neće uvijek biti ovako.

Samo nekoliko radova, a to nije ni pola vrijednosti od ukupne.

Transformatori, 4×350 MW, TE AL SHEMAL Termoelektrane IRAK u izgradnji
JZU Psihijatrijska bolnica Bardovci, Skopje Bolnice MAKEDONIJA u izgradnji
Brana TAGHARIST, isporuka, montaža i puštanje u probni rad hidromehaničke opreme Brane ALŽIR u izgradnji
Brana L’Ouldjet Mellegue, projektiranje, isporuka i montaža hidromehaničke opreme Brane ALŽIR u izgradnji
Brana Seklafa, projektiranje, isporuka, montaža i puštanje u rad hidromehaničke opreme Brane ALŽIR u izgradnji

neće uvijek biti ovako.

Slijedeće dno ispod 2,50. Tri godine nisu ugovorili neki ozbiljniji posao nego razvlače one ugovore još otprije 5 do 6 godina. Čista sramota i potcjenjivanje razuma dioničara.

Istina je da dugo nije bilo nekog većeg posla, ipak nemojmo pričati bajke od 5-6 godina. Prije 3 godine je bio veliki posao od 430 Milijuna kuna koji se sva sreća još radi i tek treba unovčiti taj posao, a od tada je sklopljeno još nekoliko manjih poslova, riješena je PSN, smanjen ukupni dug, prodani stanovi i pp, počelo se poslovat s dobiti… i to je realnost koja nije crna kako bi burekdžije htjele, iako bi svi mi da je cijena veća ali zbog vas burekologa koji cijedite i komarca tu je gdje je. Samo pošteno pa kako god. Selite se u turiste, tamo ima bureka ako ga znate zaraditi, ovdje vam je glad.

neće uvijek biti ovako.

meni reko jedan direktor jedne banke koji se kuzi u to da je ingra najbolji ulog dugorocno od svih dionica da ima najbolju perspektivu i vise 8x za rast,dali je istina il ne ja nemam pojma.da ce najvise rasti,nije nagovor na kupnju ni prodaju osobno mislim da ce ingra porasti ali za par godina,samo moje misljenje


meni reko jedan direktor jedne banke koji se kuzi u to da je ingra najbolji ulog dugorocno od svih dionica da ima najbolju perspektivu i vise 8x za rast,dali je istina il ne ja nemam pojma.da ce najvise rasti,nije nagovor na kupnju ni prodaju osobno mislim da ce ingra porasti ali za par godina,samo moje misljenje

Znaš što bi Mamić reko, što je on čuo?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


meni reko jedan direktor jedne banke koji se kuzi u to da je ingra najbolji ulog dugorocno od svih dionica da ima najbolju perspektivu i vise 8x za rast,dali je istina il ne ja nemam pojma.da ce najvise rasti,nije nagovor na kupnju ni prodaju osobno mislim da ce ingra porasti ali za par godina,samo moje misljenje

Pusti bankare, ja znam dvojicu na višim pozicijama pa su izgubili svu lovu na burzi!


Istina je da dugo nije bilo nekog većeg posla, ipak nemojmo pričati bajke od 5-6 godina. Prije 3 godine je bio veliki posao od 430 Milijuna kuna koji se sva sreća još radi i tek treba unovčiti taj posao,…

Ja sam mislija da samo Hans Christian Andersen ima onako lijepe basne medjutim ovjde ima ljudi koji ga debelo nadmasuju. Znaci firma radi posal 3 godine i tek kad se cili posal zavrsi i ako je investitor zadovoljan ce se naplatit. Na ovom primjeru se poznaju veliki investitori i njihovo “znanje”. Krhko je znanje rekao bi jedan pjesnik.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



Istina je da dugo nije bilo nekog većeg posla, ipak nemojmo pričati bajke od 5-6 godina. Prije 3 godine je bio veliki posao od 430 Milijuna kuna koji se sva sreća još radi i tek treba unovčiti taj posao,…

Ja sam mislija da samo Hans Christian Andersen ima onako lijepe basne medjutim ovjde ima ljudi koji ga debelo nadmasuju. Znaci firma radi posal 3 godine i tek kad se cili posal zavrsi i ako je investitor zadovoljan ce se naplatit. Na ovom primjeru se poznaju veliki investitori i njihovo "znanje". Krhko je znanje rekao bi jedan pjesnik.
[/quote]Neki hoće reći da znaju kako se posluje, i to tako da se nakon određenih 10% posla dobije sva lova ugovorenog posla. Dajte ljudi nemojte se blamirati jadnim pokušajima blaćenja onih koji vam ne žele dati dionice za ovu bagatelu. Preporuka još jednom da se ode na turiste, tamo ima masnih bureka, samo treba ubosti pravi termin kupnje i prodaje, naravno ako se ima čime. Da znanje je krhko a morala više i nema.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close