INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma tih 13-ak% poreza s prirezom na ostvarenu razliku u kupoprodaji dionica i nije baš nešto što će previše utjecati na kupnju / prodaju !

Ne kuzim da je netko cuvao kako mnogi vele “ove bezvrijedne papirice” do sada , a 29. prosinca ih stavlja na bubanj. Eh, cudnih ljudi!

bilo je na akciji prošli tjedan 🙂 pa se kupilo -tko je bio mudar taj je podebljao -a vrijeme će pokazati,
na dugoročne investitore porez ne utječe -a buregđije će za burek bez poreza morati zaraditi negdje drugdje

SRETNA NOVA 2016!

Neka sila prati i čuva “ingraše” u njihovoj simbiozi sa tvrtkom.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Sretna i uspješna 2016

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

IMA KAKVIH NOVOSTI ZASTO INGRA NIS NERASTE IL NEPADA OVO JE VEC PREDOSADNO STALNO OKO 3KN ???????????? STA RADITI CEKAT PRODATI IL KUPOVAT IMA KO PAMETAN SAVJET?????????

Moj savjet je “PRODATI” i ne mučiti se više iščekivanjem. Teška su vremena i svaka kuna dobro dođe u džepu a ne neka virtualna očekivanja.

Nema budućnosti, sadašnjost je siva.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

aha ok hvala na savjetu evo ja cu odma prodati ima134 dionice da mi nepropadnu.hvala jos jednom

Zezam se, naravno!

Tko sam ja da dijelim ili primam savjete?

Idemo dalje u budućnost…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Ja cu biti potpora na meni ciljanoj cijeni.
Negdje oko 30 lipa naravno.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Sudjeluje li INGRA u kojem od ovih natjecaja?

Zračna luka Dubrovnik traži izvođače za poslove vrijedne 1,84 milijardi kuna

Ima li tko informaciju dali je ingra sudjelovala na ijednom natječaju u zadnje tri godine?

New Report

Close