INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Porast ukupnih prihoda kao i neto dobiti rezultat je isteka opcije prijevremenog
otkupa Arene Zagreb od strane zakupoprimca – društva Zagrebački holding d.o.o.

Dajte kolega, kakve je to uzročnosti, prihodi i novčani tijek?

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Hoce li se do kraja dana zaustaviti barem malo iznad 3kn. Kako je krenulo po bidu nisam siguran


Hoce li se do kraja dana zaustaviti barem malo iznad 3kn. Kako je krenulo po bidu nisam siguran
Ehh kad bi se našla kamikaza da je dogura barem do 2,50 pa da se tamo krcamo kao nekad. Sada sam siguran da je INGRA izašla iz dubioze i da se sigurno oporavlja, stoga je ulaganje u nju sigurno a po ovim cijenama povoljno. Ne brini što se ovako trguje već iskoristi špekulacije. Kada se posao obavi rast će biti strelovit-planirano od investitora. Već viđeno zar ne? Pozz.

neće uvijek biti ovako.

http://www.seebiz.eu/ingra-arena-i-dvori-lapad-zasluzni-za-uzlet-prihoda-i-dobiti/ar-123388/

ukupan dug 790 cca m. kn.
UKUPNI PRIHODI 322.506 m.kn.
. Kamate, tečajne razlike, dividende, slični prihodi iz odnosa s
nepovezanim poduzetnicima i drugim osobama” 27.430.663 m. kn

kolko ste skupili ispod 3 kn 🙂

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


u pravu ste kolega, 13 M u kvartalu
Nije li prije samo 2 godine dug bio duplo veći? Dobar ritam smanjivanja duga. Ako ovako nastave, a nema razloga da neće onda će za 2,god. vratiti sve dugove, prije roka 2020.

neće uvijek biti ovako.

koje dobro izvjesce ingra iznenaduje a drugu godinu kad sjedne 7milja od najma arene ostali prihodi pa ingra ce biti uskoro najbolja dionica ???????????? jedino mi nije jasno zasto dionica neraste pa bila je veca cjena kad je dug bio duplo sta se dogada??????????



u pravu ste kolega, 13 M u kvartalu
Nije li prije samo 2 godine dug bio duplo veći? Dobar ritam smanjivanja duga. Ako ovako nastave, a nema razloga da neće onda će za 2,god. vratiti sve dugove, prije roka 2020.
[/quote]
A iz čega će vratiti dug kada su sve rasprodali a novih poslova već godinama nema? E moj Megido još ćeš ti godinama ovdje kibiti bez pomaka.




u pravu ste kolega, 13 M u kvartalu
Nije li prije samo 2 godine dug bio duplo veći? Dobar ritam smanjivanja duga. Ako ovako nastave, a nema razloga da neće onda će za 2,god. vratiti sve dugove, prije roka 2020.
[/quote]
A iz čega će vratiti dug kada su sve rasprodali a novih poslova već godinama nema? E moj Megido još ćeš ti godinama ovdje kibiti bez pomaka.
[/quote]Tako si se pitao i prije odakle će vratiti preo Milijarde duga i da ide u stečaj, pa evo dočekali pluseve u poslovanju a ti i dalje se nisi maknuo sa stečaja. Ne brine mene cijena dionice, to se skuplja i burekdžijski trguje, meni je važno poslovanje u idućim godinama, a to ide bolje i bolje. Poslove pobroji, zbroji pa buš videl koliko stotina milijunčeka je još u igri, plus deseci milijunčeka od Arene. Burekmajstori ovdje propali, ni danas nije išlo do 3,50 pa nazad kako su planirali i sad razočarano plju..u. hehehe. Pozz

neće uvijek biti ovako.


koje dobro izvjesce ingra iznenaduje a drugu godinu kad sjedne 7milja od najma arene ostali prihodi pa ingra ce biti uskoro najbolja dionica ???????????? jedino mi nije jasno zasto dionica neraste pa bila je veca cjena kad je dug bio duplo sta se dogada??????????
kaj je kolega, kaj ste ostali brez bureka danas? Il ste morali prodat s minusićem? Čemu toliko upitnika? Čuvaj zdravlje pomalo.

neće uvijek biti ovako.

nema tu puno mudrolije! što više “malih” ulagača to manja cijena. neke komentare je teško shvatit.. vjerojatno i nekome moje ali tu ima toliko drukera i burekđija da je to za poludit..

New Report

Close