INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo mi se najviše sviđa,

Neto dug na dan 30.09.2015. iznosi 605 milijuna kuna i smanjen je za 183 milijuna kuna
u odnosu na 31.12.2014. kada je iznosio 788 milijuna kuna.

neće uvijek biti ovako.

dali smo to konacno krenuli???????

Obrisali me prije nekoliko dana kada sam iznio svoja očekivanja za Q3. Rekao sam 7 M dobiti za kvartal i smanjenje duga za 20 M kad ono.. smanjenje duga za 183 M. BVPS 7,11

nije sve tako crno

Izvješće na papiru izgleda dobro, ne znam što je sa stvarnosti.

Ostali prihodi veći za 5 mil.kn, Promjene vrijed.zaliha manje 11 mil.kn u odnosu na prošlu godinu.

Tu je 16 mil.kn dobiti.

Prihodi od prodaju su gotovo isti kao i prošle godine, tako da ne znam!

Neto dug na dan 30.06.2015. iznosi 618 milijuna kuna i smanjen je za 170 milijun kuna u
odnosu na 31.12.2014. kada je iznosio 788 milijuna kuna.

Neto dug na dan 30.09.2015. iznosi 605 milijuna kuna i smanjen je za 183 milijuna kuna
u odnosu na 31.12.2014. kada je iznosio 788 milijuna kuna.

u pravu ste kolega, 13 M u kvartalu

nije sve tako crno

Bilo bi lijepo znati, koliko su novaca jednokratno uprihodili od Dvora Lapad, a koliko je uprihodovano od rada na projektima.

inace… dobro izvjesce…

auuuu, konačno se posluje s dobiti…

Ima se i 10milijuna kesa… nije neka lova ali vrijednost dionice je takva da bi se moglo malo u riznicu staviti….

ovo mora sad da poleti nema vise cekanja?


u pravu ste kolega, 13 M u kvartalu

Molim upućene da pojasne kako tako puno smanjuju dug, a prihodi su skoro isti kao i prošle godine ( za ovaj kvartal npr.) ?

Prihodi u kvartalu 30 mil.kn, a dug smanjen za 13 mil.kn ?

Ovaj na 3,18 je htio dat pod svaku cijenu. Spustio bi on još al se nekome žurilo kupiti, zašto ne kad je diskont.

Konačno se iz jame stečaja izašlo na površinu. Najveći posao od 420 milja je tek na 15%, dakle pravo vrelo dobiti je još na početku pritjecanja.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close