INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko je jutros uspjesno “utopio” ili “potopio” 4000 komada!

Postoji li itko tko će dobiti otkaz zbog ovoga bilo na burzi ili u Ingri?

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

dalmatia 2.11.2015 11:56
Veliki krug prijateljaKorisnik s iskustvom –
Postoji li itko tko će dobiti otkaz zbog ovoga bilo na burzi ili u Ingri?
Mislim da burza nema veze s time.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

Sto god da je razlog kasnjenju, bilo bi dovoljno poslati obavijest na burzu, kasnimo radi toga i toga, objava ce biti tada i tada. To je savim ok. Ovako ispadaju prilicno neozbiljni prema investitorima i ruse ionako krhku vjeru u oporavak.

A možda čekaju povoljne rezultate kakvog natječaja da barem tako anuliraju negativno izvješće.

A da možda kontaktirate INGR-u pa da prestanete sa raznim špekulacijama i navlačenjima. Možda bi Vam rekli u čemu je štos zašto nije izvješće na vrijeme poslano

Ja sam kontaktirao, mejlom na odnose s investitorima, predstavio se punim imenom i prezimenom i udjelom u vlasničkoj strukturi, nikakav odgovor

...

Zvao. Bit će sutra, najkasnije prekosutra. Nisam pitao kakvo je, vjerojatno mi ne bi ni rekli.. 🙂
Razloz nisu nikakav poslovni debakl niti ništa slično, već su osobne prirode gospodina koji to izvješće prosljeđuje prema burzi.

nije sve tako crno

Cijenjeni kolege i potencijalni, poslije 14h g. Čeliković će mi reći sve u vezi izvješća, kad, zašto i kako. Trenutno je na jednom mini sastanku. Pozz

neće uvijek biti ovako.

Ma ovo je neozbiljno i govori o tome kakvo je njihovo mišljenje o dioničarima…znači svi dioničari čekaju izvješće koje nije objavljeno zbog osobnih razloga jedne osobe…svašta sam čuo ali ovo je vrhunac…cijena dođe na 3,19 i onda padne zbog neobjavljivanja izvješća

znaći po vama sad bi svaki dioničar zasebno trebao nazivati,i pitati kad će izvješće a njima je problem napisati 3 rijeći da obavjeste javnost, dajte još malo gluposti pišite. , izvješće kasni,zbog jedne osobe?kao da se nije znalo da ga treba izbaciti do 31.10. pa to nitko drugi nije mogao naraviti. laž na laž…

Dogodi se da ne rade telefoni i internet i bankomati po cijeli dan, burza i td, tako da je tehnika nažalost kriva za kašnjenje a uz to i viroze, bolest koje su posvuda i eto, sve u svemu u SRIJEDU će biti izvješće objavljeno za javnost. POZZ

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close