INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma u njihovom planu je i pisalo 31.10….

Kada sam napisao da nema izvješća prije 31.10. 24:00, tada me moderator obrisao.

Tako je svaki kvartal, zar ne?

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Izgleda da nema nista od izvješće .

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

E stvarno da je to toliki problem napisati izvješće i prosljedit ga na burzu…pogotovo kad znaš rok mjesecima, ma šta mjesecima godinama unaprjed…svašta

Pa danas je 31.10. Neće valjda večeras do 24h??

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

Vise nisu obavezni niti FI na vrijeme poslati?

Moraju poduzeti nesto @MEGIDO1 i @Fortuna!!

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

I dalje su obvezni objavljivati izvješća. Čudi me ovo, nisu prije probijali rok. Bilo je uvijek pred kraj ili nakon radnog vremena burze, ali su ispoštivali datume. Ako je je izvješće dobro, spreman sam im oprostiti ovu šlampavost.

nije sve tako crno

Rok je 31.10., kako ne pada u radni dan, slijedeći radni je ponedjeljak.

U čemu je problem?

Izvješće je na stolu, samo ga treba prebaciti u pdf.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

@Fortuna : nije nikak problem ,samo su skroz neozbiljni.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

izvješće se moglo predati i u subotu 31. . tako nemoj ih opravdavati glupim argumentima.

Slažem se za ovo nema opravdanja osim ako nije napravljen neki veliki propust i sada se brže bolje ispravlja, ali i čak i za to je moglo i trebalo ići priopćenje.

Ovo je sramota! http://zse.hr/?id=10006&dionica=INGR-R-A

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

New Report

Close