INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ali ne vidiš stanje na burzi, čeka se, nema više jeftino!

Mante ovisi ko što misli da je jeftino, mene bas i ne veseli 173 prodaja a 30 i nešt kupnja ali dobro….

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!


Mante ovisi ko što misli da je jeftino, mene bas i ne veseli 173 prodaja a 30 i nešt kupnja ali dobro….
Da da da, a među njima 70 000 komada na 7,99 , 10 000 komada na 55,00 itd. Već smo o tome lamentirali i shvatili da je to irelevantan podatak.

neće uvijek biti ovako.

sve se udara po prodaji, svi vjeruju u dobro izvješće.

svi čekaju dobro izvješće!? šta to znači? da čekaju skok na 3.50 pa ko uspije prodati uspije a onda opet pad i mrcvarenje pa opet izvejšće.. do kada? ja ne čekam nikakvo izvješće niti me više išta zanima u vezi istih kada špekulacija i sve ostalo odigra glavnu ulogu..

U ovu smiješno nisku cijenu je već uračunato najmanje 50 mil kn gubitka. Bude li gubitak manji, oko nule ili možda dobit, dionica će porasti. Ne vidim što bi se moralo desiti da padne.

Pitanje,
kupiti prije izviješća ili čekati?

Iskreno, nemam pojma.
Prometi nisu još na razini da bi se moglo zaključiti da je izvješće procurilo.

...


Pitanje,
kupiti prije izviješća ili čekati?
Budi spreman da prvi vidiš objavu i onda kad vidiš dobit, odluči da li lupati po asku prije drugih ili čekati i gledati hoće li drugi kupovati pa tek onda i ti. Ja nisam čekao, očekujem dobit pa sam kupio još ispod 3kn.

neće uvijek biti ovako.

Kad će izvješće?

Do 24:00 moraju predati, mislim “moraju”…

neće uvijek biti ovako.

Danas ne bude izvješće?

New Report

Close