INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo za sve ingraše:

http://www.portaloko.hr/clanak/dvori-lapad-prestaju-biti-kompleks-duhova-iz-ingre-najavljuju-otvaranje-novih-poslovnih-objekata-do/0/79119/

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


evo za sve ingraše:

http://www.portaloko.hr/clanak/dvori-lapad-prestaju-biti-kompleks-duhova-iz-ingre-najavljuju-otvaranje-novih-poslovnih-objekata-do/0/79119/

[emo_novac]


evo za sve ingraše:

http://www.portaloko.hr/clanak/dvori-lapad-prestaju-biti-kompleks-duhova-iz-ingre-najavljuju-otvaranje-novih-poslovnih-objekata-do/0/79119/

Ma polako…a koji su to stanovi koji su još uvijek u vlasništvu INGRA-e?

Koliko je meni poznato INGRA je sve stanove prodala, u zadnjoj turi je Halihodžić kupio sve što je preostalo, uključujući i garažu. E sad ako govorimo o poslovnim prostorima…ajmo se ne zamarati s tim minijaturama koje su ostale još u vlasništvu INGRA-e.

Možda griješim u iznesenom, ali ja mislim da portaloko griješi…

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Pa to i piše svi stanovi su prodani, a još je ostalo 25% poslovnih prostora za najam ili prodaju…dok su ostali pp našli svog kupca ili najmoprimca ( te se čeka njihova primopredaja do kraja godine tj.završetka radova iz roh bau faze u uporabnu fazu šta je malo potrajalo)…

Da li tko ima konkretnu informaciju s linkom koja se može provjeriti o raspodjeli dobiti INGRE?

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Dionica Ingre je premještena na nižu kotaciju zbog smanjenja troškova sa 75.000 godišnje na 16.000 godišnje a za same dioničare to neće imati nikakvih implikacija niti negativnih posljedica.

Izvještavanje ionako ide na dosadašnji način.

Bravo za Upravu i prijedlog, koji je prihvačen od strane vlasnika.

Tko god širi drugačije neistine, proziran je druker i ne zaslužuje biti na ovom forumu jer ne sudjeluje u konstruktivnom promišljanju i razmjeni informacija veće se služi manipulacijom. Kod mene na “ignore” odavno.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Pa to i piše svi stanovi su prodani, a još je ostalo 25% poslovnih prostora za najam ili prodaju…dok su ostali pp našli svog kupca ili najmoprimca ( te se čeka njihova primopredaja do kraja godine tj.završetka radova iz roh bau faze u uporabnu fazu šta je malo potrajalo)…
Malo sam se raspitao kod društva iz DU i saznao zanimljive stvari…25% nije malo, i nisu svi manjih kvadratura. No najvažnije je da za najveće se već ubiru najmovi i to ohohoooo…

neće uvijek biti ovako.

Izbaci brojke, nemoj samo navlačiti.


Izbaci brojke, nemoj samo navlačiti.

Sve ti je reka. ohohoooo je po meni odlicna cijena najma. Jos ako povrh ohohooooa najmoprimci placaju pricuvu i komunalnu naknadu to je super. Pored toga stan u kojem su prije zivili podstanari je lakse utrziv nego novi jer to su vec stanovi sa dusom u kojima se rigalo,hebalo,plakalo,veselilo…

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Točno sam zna ki će rigat otrovnu žuč. Ajd da je istina pa bi čovik reka o.k. Ali ne radi se o stanovima s dušom ili bez nje, već se radi o poslovnim prostorima. Stanovi su prodani ka šta znaš ee. Lipi pozz jalnim dušama.

neće uvijek biti ovako.


Izbaci brojke, nemoj samo navlačiti.
Brojke ti lipo pišu, 25% će se još utopiti a ostalo malo prodano cca 20% ostalo se lipo renta uz dobru naknadu. I to ohohooo, zar ne. Pročitaj malo koliko je cijena najma pokvadratu, samo pazi da ne padneš u nesvist od cijene. Kad proguglaš koliko ima kvadrata pa pomnožiš onda ćeš vidit što pridodaje dobrim izvješćima, a jedno takvo očekujemo i 30.10.

neće uvijek biti ovako.

a čim se složi kakva količina ispod 3 kn, odmah ode.

New Report

Close