INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zasto mi ne odgovorite kolika je knigovodstvena vrijednost dionice?????

Probaj sam.


Cijelih 485 komada, za sada. Čekam oko 3,8x pa ako neko misli da Ide na 2,5 tu sam. Hvala.

5.700 komada uz prosječnu cijenu od 2,94.

Na 2,8x je nešto veća perspektiva zadržavanja cijene od daljnjeg pada, ali… [emo_ooooo]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.



Cijelih 485 komada, za sada. Čekam oko 3,8x pa ako neko misli da Ide na 2,5 tu sam. Hvala.

5.700 komada uz prosječnu cijenu od 2,94.

Na 2,8x je nešto veća perspektiva zadržavanja cijene od daljnjeg pada, ali… [emo_ooooo]
[/quote]Ima municije sve do 1 kn, ako bude vune za dati. Nema problema uopće. INGRA ima budućnost, u fazi je oporavka. Ugodan vikend.

neće uvijek biti ovako.

Megido1
O tom oporavku pričaš već 5 godina dok je cijena bila 22kn a od tada samo pada. Sada smo već ispod 3 kn. Kako već nisi dosadan sam sebi s tom pričom?

I ja bih volio da je CROBEX iznad 5.000, ali sve mi se čini da ćemo se toga još poprilično načekati (i nadam se da ćemo dočekati)…

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.


Megido1
O tom oporavku pričaš već 5 godina dok je cijena bila 22kn a od tada samo pada. Sada smo već ispod 3 kn. Kako već nisi dosadan sam sebi s tom pričom?
Zar ne vidiš da je INGRA u boljem stanju nego prije 5 godina? Prošli su krizu, uspješno prošli PSN, vratili mnoge dugove na razne načine i sada sa najmanjim dugoročnim dugom već 2 kvartala u plusu-Zadnji čak 50 Milja kuna.
Zar to nije poboljšanje?
A što se tiče dionice, pa znate i sami da je Burza špekulantsko tržište, koje može i nemora odražavati stvarno stanje firme. A stanje INGRE je sada bolje nego kad je cijena bila 10kn-proučite malo podatke.
Sjetite se kako je prije koju godinu imala skokove po nekoliko desetaka i stotina postotaka u par dana ili tjedana, i opet nazad-sve je moguće zar ne? Sve je to Burza, zar ne.
I da, mene burekdžije ne razumiju a i druge koji su kao i ja investitori a ne trejderi. Burekdžijama se žuri da ugrabe 3-10% a investitor ima vremena i sredstava za život i izvan duguročnog ulaganja. Pozdrav svima u ugodan i uspješan tjedan.

neće uvijek biti ovako.

Po tebi firma sve bolje posluje a cijena dionice sve je niža. Nešto mi tu ne štima. Koliko znam tako ne funkcionira tržište kapitala. Trebalo bi biti upravo suprotno kao na drugim dionicama gdje su firme iz gubitka došle u dobitak.

koc,
Nije po mom mišljenju da firma bolje posluje, to ti govore podaci i brojke, a što se tiče stanja firme i cijene dionice vidiš da je sve moguće, kao i na mnogim drugim dionicama.

neće uvijek biti ovako.

Davnih dana burza nije odrazavala stanje u ovoj firmi, slazem se s Meg 🙂

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Kada je sve tako bajno i krasno a cijena po vama prava sitnica ne preostaje vam ništa drugo nego ulupati sve pare u Ingru. Kako Hugo kaže izaberi jedan broj sigurno ćeš pogriješiti. Haha

Kako legendarno! 🙂

Uvijek konstruktivna rasprava.

Definitivno LIKEam. :-)))

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

New Report

Close