INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za one koji ne vide Ask od 430 tisućica:
Od 4 na dalje je preko 250 000 kom.
58 000 na 4,99
13 000 na 5,00
30 000 na 8,98-9,01
32 500 na 17,77
10 000 na 55,00

neće uvijek biti ovako.

Ja se slazem i stobom Megido al opet to nesto govori o raspolozenju trenutno..a i sumnjam da je ove dane netko stavljao naloge na 5 ili 17kn


Ja se slazem i stobom Megido al opet to nesto govori o raspolozenju trenutno..a i sumnjam da je ove dane netko stavljao naloge na 5 ili 17kn
Nemoj sumnjati već gledaj. Danas već situacija drugačija, neki se pomakli na višu cijenu neki otišli, a vjerovatno će se i dalje mijenjati, NO to nema veze sa cijenom dionice i vrijednosti firme. Ne zamaraj se brojem na bidu ili asku. Pamtim kada je na bidu bilo samo par tisuća komada, no ništa to ne znači kolega. Pozz i ugodan dan ti želim.

neće uvijek biti ovako.

Svi pjevaju ali ispod 3 ne ide…..dakle ponovimo gradivo u datumima 19.09.2014 cijena 2,00kn i danas 7.9.2015 3,01

http://zse.hr/?id=10006&dionica=INGR-R-A

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Nema više rasprodaje?[emo_smijesak]


Svi pjevaju ali ispod 3 ne ide…..dakle ponovimo gradivo u datumima 19.09.2014 cijena 2,00kn i danas 7.9.2015 3,01

http://zse.hr/?id=10006&dionica=INGR-R-A

ma ide to na 10, ako ne drugačije onda sa reverse stock split [emo_smijeh]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Stiglo ispod 3.

Sad je samo pitanje koliko dugo će biti iznad 2,50.

E 2 i po’ je već razina na kojoj ću gledati kako i koliko kupiti…do tada, preskupo za moje procjene i vrednovanje ove tvrtke…

DISCLAIMER: Ne posjedujem INGRA-R-A dionice i ovo nije poziv za kupnju ili prodaju. Radi se o čisto fizičko-osobnom naklapanju. [emo_smijesak]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

@pero82
Neki pomalo skupljaju na 3kn, a kad bi znali ono sto Vi znate vjerojatno bi cekali po 2kn, ali…

@Pongy
Prvo, molio bih da smo na ti. 🙂
Drugo, nemam ja pojma o ničemu vezano za INGRu. Kao što sam i napisao u disclaimer-u radi se o čisto fizičko-osobnom naklapanju. Trenutno mi djeluje da je to bezvrijedna dionica koja ima potencijala, ali nekako mi se čini da je vodeću strukturu potrebno zamijeniti i/ili da INGRA pod hitno mora pronaći prave poslove (s većom maržom) inače će malo po malo trunuti i malo po malo izumrijeti. Nažalost. 🙁

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.



@pero82

Neki pomalo skupljaju na 3kn, a kad bi znali ono sto Vi znate vjerojatno bi cekali po 2kn, ali…
Ima samo mali problem. Tko će prodavati ispod 3? Za sada je šema sami sebi da navuku ali kao što vidimo zadnjih dana ništa od toga.

neće uvijek biti ovako.


Ima samo mali problem. Tko će prodavati ispod 3? Za sada je šema sami sebi da navuku ali kao što vidimo zadnjih dana ništa od toga.

A eto…nije baš neka količina, ali izgleda da ima…i prema mom skromnom mišljenju biti će još…

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.



Ima samo mali problem. Tko će prodavati ispod 3? Za sada je šema sami sebi da navuku ali kao što vidimo zadnjih dana ništa od toga.

A eto…nije baš neka količina, ali izgleda da ima…i prema mom skromnom mišljenju biti će još…
[/quote]Cijelih 485 komada, za sada. Čekam oko 3,8x pa ako neko misli da Ide na 2,5 tu sam. Hvala.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close