INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za nas “slijepce” s PBZ-a, ima li transakcija?

nema za sad

pepe7

Ako su podaci od jučer onda nije bilo transakcije, kao što nije bilo ni jučer, dakle sve je još od Petka. Pozz

neće uvijek biti ovako.

Ask se i dalje “nabildava” ali gdje si ti nalozi, na kojoj vrijednosti cuce![emo_zacudjen]

Stvarno..ja jos nisam vidio ovoliku kolicinu na asku..hocemo li prijeci 400k na prodaji? 😉

Pa,,,,i mojih 50.000 dionica stoje već dugo na asku i to rasponu između 5 i 6 kn. Nikad se ne zna.[emo_smijesak]


Pa,,,,i mojih 50.000 dionica stoje već dugo na asku i to rasponu između 5 i 6 kn. Nikad se ne zna.[emo_smijesak]

ajde ih makni na sat vremena… kad su tvoje, da vidimo… i megido svojih 70000. i nestala prodaja



Pa,,,,i mojih 50.000 dionica stoje već dugo na asku i to rasponu između 5 i 6 kn. Nikad se ne zna.[emo_smijesak]

ajde ih makni na sat vremena… kad su tvoje, da vidimo… i megido svojih 70000. i nestala prodaja
[/quote]Od kuda tebi info o mojoj količini dionica na asku?

neće uvijek biti ovako.

Ajmo odraditi Skupštinu…nakon toga zasipati ured za odnose sa javnošću pismenim pitanjima i tako održavati transparentnost.

Ako neće surađivati, nečemo ni mi!

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Ajmo odraditi Skupštinu…nakon toga zasipati ured za odnose sa javnošću pismenim pitanjima i tako održavati transparentnost.

Ako neće surađivati, nečemo ni mi!

Zasut ću ih pitanjima već na skupštini.

neće uvijek biti ovako.

I probili 400k na asku 😉


Stvarno..ja jos nisam vidio ovoliku kolicinu na asku..hocemo li prijeci 400k na prodaji? 😉
Evo prešlo i što sad? Cijena ne pada, već kao što vidiš raste. Dakle irelevantno je ocjenjivati po stanju na bidu i asku, iako je lijepo za pogled.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close