INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sadašnja vrijednost budućih novčanih tijekova od Arene je cca 102m eura

I Arena u vlasništvu-otplaćena, nakon toga, čak i prije.

neće uvijek biti ovako.

Gdje ste?
Ingra neki dan pala “bez razloga” na 3,02 a sada dok sve tone nije dodatno ništa pala. Komentari?

Kako nije pala? Neki dan je bila 3.30 a sada je na 3kn. To je minus od 10%.


Kako nije pala? Neki dan je bila 3.30 a sada je na 3kn. To je minus od 10%.
Da bolje čitaš bez predrasuda vidio bi o čemu čovjek piše. Sa 3,02, nije dodatno pala u ludilu Kine.

neće uvijek biti ovako.

@Megido1
Pala je cijena 10% (za sada)!!!!

Koliko god vi pricali PSN je prosla i objektivno je firma rasterecenija, a da sklopi jos jedan posao bi bilo super, tko to ne vidi neka slobodno proda svoje dionice. Nije nagovor na ista….

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

ne znam loše je to… samo 50 milja dobiti nakon psn….. ja sam očekivo bar 10 puta više 😀
šala mala…… gle polugodišnja dobit po dionici veća od cijene dionice na tržištu pri kraju recesije, predstečajne i pri možda početku nove recesije…. kako to vama miriši kolege? 🙂

Istina pala je 10% ali je istina da od 1 mjeseca do danasnjeg 8 mjeseca je porasla cijena oko 30% sta zorno prikazuje graf, odnosno sa 2 kn je danas 3 lipa vise manje!

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!


Istina pala je 10% ali je istina da od 1 mjeseca do danasnjeg 8 mjeseca je porasla cijena oko 30% sta zorno prikazuje graf, odnosno sa 2 kn je danas 3 lipa vise manje!
Od 2 do 3 je ipak 50% rasta, no nije bitno, bitno je da INGRA dobro posluje i da radi bez gubitaka.

neće uvijek biti ovako.

Ask “puca po šavovima”… što svi žele van?[emo_zacudjen]

Ingre ni blizu:
http://enr.construction.com/toplists/Top-International-Design-Firms/001-100.asp

Srpski ENHL je 121.

New Report

Close