INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što će raditi dokapitalizaciju po 1,5 kuna.

Mislim da je to malo preoptimistično.

Makar su lijepo uvaljali dionice dioničarima kada su bili u krizi, a sad bi se pravili Englezi.

Jel da?

Lojtra prodaj Belje, pa ne buš moral u banku.

ovaj s ovih 20hiljada nezna ni sam kaj bi…. stao na.3.23 i muski stajal pa ga naceli…. pa pobjego drugi dan na vise mislim 3.28. pa nista …pa danas se spustil skroz nisko…. dojam da je bas htio prodat do prije par dana je mogao sve rjesit po bidu i dobit vecu prosjecnu…. a pojavom njega pojavilo se cca jos plus 50hiljadica na asku ispod 4 … misljenja sam cak da je sve od jednog…. e sad znaj ga…. ako zeli bas prodat i gusto mu lupit ce on po bidu …. to mu je cca 200 eurica samo manje… al mislim da ak mu pola neko otkine da bjezi na vise….. haha bumo vidli

pepe7

Lojtra probaj 😉

pepe7

Prošle godine 7,5m kuna dobiti, a ove za 1H preko 50m kuna dobiti – to je svakako premalo za ZSE koja ima sastavnice koje ostvaruju minimalno 10X toliko.

jao…… upast će u istu klatu ko i ernt i atpl…… a meni danas nije jasno čemu panika, zašto danas pada a ekipa prodaje zbog mijenjanja segmenta tržišta 😀
Što kvartalni neće dolaziti? oće…. oću moći viditi kako posluju.. hoću.
Eli grišim?


jao…… upast će u istu klatu ko i ernt i atpl…… a meni danas nije jasno čemu panika, zašto danas pada a ekipa prodaje zbog mijenjanja segmenta tržišta 😀
Što kvartalni neće dolaziti? oće…. oću moći viditi kako posluju.. hoću.
Eli grišim?

A dosada ste kao vidjeli kako posluju?

Ili se ja Varam?

guzva u banci. hahaha- bit će opet plakanja.

Ovi prodaju a ni ne znaju da je odlazak u redovno trziste kozmeticko..i svejedno ce morat FI objavljivat i sve je po starom
Bit ce da su i frustracije jer dionica tapka na mjestu bez obzira na sve
Strpljenja treba i ne prodavat ovako jeftino

Sutra ce biti jeftinije

Vlasnici naloga na 3,10 kn (2 naloga) ako nemaju interesa na kupnji su ili neiskusni ili …

...

Ma dajte molim Vas…..čime se sve ne opterećuju, uglavnom rekla kazala, a činjenice po strani!

Recite mi jedno – gdje je INGRA dd pospremila LNGU-O-31AE 3.871.458 ili 7,25%?
Ja to ne vidim u bilanci a radi se o 3.871.458 eura!

Pomozite mi – ja bilanci INGRA dd ne mogu pronaći LNGU-O-31AE 3.871.458 ili 7,25%?
Ja to ne vidim u bilanci a radi se o 3.871.458 eura!
Na kojoj je to poziciji?

New Report

Close