INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema dividende dok firma ne stane na noge..a to je jos koja godina

Nema dividende dok firma ne stane na noge..a to je jos koja godina

još malo na ZSE UOPĆE ne bu dionica bez obzira na kotaciju.

Pa što nisu otišli u stečaj, pa bih ZSE sam izbacil.[emo_ljut]

Kažu radimo to da smanjimo troškove 😀 koja muljaža pa ti troškovi su zanemarivo mali, da smanje malo plaće (neki imaju sa 5 nula) napravili bi više uštede i poslali pozitivan signal. Ovako poručuju idemo u mrak, tamo je bolje

Ahhhhh vrijeme teče a komentari i komentatori isti…..pa pored zdravih očiju i bistrog razmišljanja neki ne vide ne razumiju….

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Hahaha, zamka još jedna. Mnogi prodavači neznaju razliku između sadašnjeg i budućeg ranga trgovanja, a i to je prijedlog o kom će se govoriti za cca mjesec dana a do tada će se skupljati od neupućenih, a možda i ne prođe prijedlog. Sve u svemu ništa bitno za poslovanje firme koje je u uzlaznom trendu. Dapače svaka ušteda u poslovanju dobro dođe za bolje izvješće.

neće uvijek biti ovako.

http://www.zse.hr
pa se malo informirajte koje su razlike između službenog i redovitog … i koje su još dionice u redovitom

http://zse.hr/default.aspx?id=26474

...

Sramota je za ZSE da se ova dionica nalazi u službenoj kotaciji.
Pa INGRA sa MCAP od cca 40 mil kn je prije developerska zadruga,nego respektabilni sudionik na ZSE.Službeno tržište i MCAP 40 mil kn.Pa to je zona sumraka,a s obrirom na lividnost ostat ćemo u redovnom trgovanju i dobivati
informacije kao i do sada,a u INGRI se skupili špekulanti koji će se nakon ove vijesti nakrcati
pa je u povoljnom trenutku i lansirati.
U oćekivanju meda i mlijeka pozdravaljam vas.
Vrijeme je za ulaz.U padu kupujem,u rastu prodajem,barem je to jasno!!!!!!

Ima li netko za posuditi novce? 10 % kamatu dajem za mjesec dana? Kupio bih 10-tak tisuća Ingre.

Koji druk

Riješeno. Čekam da popapaju ovog na 3,11 pa imam čistu situaciju.

Moram fizički ipak prije u banku. Čekajte me na 3,10.

New Report

Close