INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa kako te bananko nije sram. Godinama si pisao hvalospjeve o Ingri i navlačio ljude da kupuju priliku života a sada se praviš kao neki expert od velikog znanja.


Nekome trebaju godine da bi nešto naučio, a netko ni za cijeli život ništa ne nauči. Očito da Vi pripadate ovoj drugoj grupi. Cijena sve govori! LP!

Svi na ignore bananka pa ce sam otici…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

bananarama, kada netko cijelo vrijeme visi na forumu i piše o dionici koju uopće ne posjeduje i smatra da je loša, ili nije inteligentan, ili je možda ljubomoran na druge koji imaju dionice

Ingra je prilika samo treba imat debele živce jer tu vlada nepovjerenje i nista drugo !

Slazem se..tko nema zivaca nema ni sto radit ovdje..posto sam dugorocni mene te stvari ne smetaju a i burekdzije cemo se rijesit 😉

kafr@
Kada dionica pada bolje ju je nemati! LP!

@ bananko, netočno. ovim vidim da si zelen u ovim stvarima . baš se ogromni novci tuku kad dionica pada ; ako znaš oko grafova ,onda nema greške .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

banana razočara si me totalno. ja sam bio jedan od onih šta su mislili da si pametan ulagač i da u većini slučaja govoriš kako je ali ipak sam se razočara! pljuvati po dionii koju ne posjeduješ i stalno visiti po forumu je pre nisko!

nemojte čovjeka odmah napadat zbog jedne izjave , sve ono što je dobro prije bilo napisano da se sad baca u smeće. ja ga pratim već odavno, bilo je tu dobrih , zbilja pravih komentara . činjenica je da su postovi 99% navijački, ko da pratimo nogomet na ekranu. ajmo malo objektivnosti da ovi mlađi mogu nešto i naučiti .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Sljedeći val je prema gore..preko 3,50..moje skromno mišljenje.
LP

Sjetite se da i Poslovni nije objavio FI Ingre i opcenito nista u zadnje vrijeme tako da i to moze bit razlog sto su ljudi bili skepticni i dionica nije odradila svoj rast
Mozda i vjerovatno si je i Ingra sama kriva zbog toga kad je friznula ono izvjesce

bananko je ignore odavno..covjek je izgorio novce ovdje pa mu nije za zamjeriti.
nego krenule su bankovne garancije za nove projekte u alziru.
3 kvartal ce bit dio toga realizirano..cekamo .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close