INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naravno da je bolje da nije iskorištena opcija otkupa – 7,2m eura slijedećih 20 godina nasuprot dugu od 53m eura na 16 godina.

Zna li netko kada bi trebala biti Glavna skupština dioničara INGRE? Hvala

Prošle godine poziv 20.8. Skupština 27.9.
Vidim da Top 10 malo kupuje. Ja isto..

nije sve tako crno

a kaj očekujete od GS?

Nista spektakularno. Mozda imenovanje nekog novog clana NO, mozda prosirenje Uprave, mozda najavu Reverse Split Stock-a, mozda najavu otkupa vlastitih dionica, mozda nesto sasvim neocekivano… Mozda…

skup Jehovih svjedoka [emo_namigusa]


6-9.8. se održava nešto značajno u Areni. Očekuje se 15000 ljudi. O čemu se radi? Arena ipak radi i zarađuje. Ipak mislim da je bolje da još nije otkupljena.

A random walk down Wall Street...

Gospe moja šta je ovo

Jel ova firma u bankrotu pa mi neznamo? Jer ovo je stečajna cijena a ja sve uložio u nju?????[emo_mrgud]
A tako dobar izvještaj izašao. zašto netko prodaje za bagatelu. Zna li on nešto više ili ulaže drugdje u nešto za što je siguran da će rasti?

Prošle godine sam imao priliku popričati sa jednima Amerikancem koji se bavi trgovanjem, bankarstvom itd. Pošto nisam ekspert u trgovanju, pitao sam ga što misli o našoj burzi i naveo mu par primjera trgovanja. Sažetak odgovora na moje pitanje: “Vaša burza je jako malo tržište i svašta se može dogoditi. Dovoljno je par ljudi sa par milijuna da naprave čuda”

Ne insinuiram da INGRA laže ili slično (“skriveni bankrot”). Sad barem imaju novca od izdanih obveznica. Sad se treba potruditi i uložiti na kvalitetne projekte.

Svi znate kakve su se ludosti događale na ovoj dionici… Sjetite se dizanja do 12 kn prije godinu-dvije, a informacija na temelju koje je cijena rasla, bila je samo glasina.

Mislim da ovdje nedostaje povjerenja u dionicu i kompaniju jer se mnogo ljudi opeklo i vrijednost njihovih ulaganja se višestruko smanjila.
Kako će biti u budućnosti?
To ćemo vidjet.

Lp!


Jel ova firma u bankrotu pa mi neznamo? Jer ovo je stečajna cijena a ja sve uložio u nju?????[emo_mrgud]
A tako dobar izvještaj izašao. zašto netko prodaje za bagatelu. Zna li on nešto više ili ulaže drugdje u nešto za što je siguran da će rasti?
evo i mene malo. moje mišljenje je da se ovdje skuplja lagano i neprimijetno sa namjernim rušenjem jer vlada nepovjerenje. Ako ode ponovo na 3kn onda sam još sigurniji u to. A da će se jednom realizirati dobit sa rastom na dvocifrenu cijenu kao nekad na glasine, to je veoma moguće. Bumo vidli, ovo je samo moje razmišljanje. Pozz svima.

neće uvijek biti ovako.



Jel ova firma u bankrotu pa mi neznamo? Jer ovo je stečajna cijena a ja sve uložio u nju?????[emo_mrgud]
A tako dobar izvještaj izašao. zašto netko prodaje za bagatelu. Zna li on nešto više ili ulaže drugdje u nešto za što je siguran da će rasti?
evo i mene malo. moje mišljenje je da se ovdje skuplja lagano i neprimijetno sa namjernim rušenjem jer vlada nepovjerenje. Ako ode ponovo na 3kn onda sam još sigurniji u to. A da će se jednom realizirati dobit sa rastom na dvocifrenu cijenu kao nekad na glasine, to je veoma moguće. Bumo vidli, ovo je samo moje razmišljanje. Pozz svima.
[/quote]
Po koji puta više ista priča? I ovaj puta sam vam lijepo “skicirao” razvoj događaja. Kao što je predzadnji puta vrijeme za prodaju i pokupiti dobit bilo 3,90 ovaj puta je bilo 3,50. Sve Vam lijepo napišem i opet ja druker a vi razglabate godinama istu priču.

Pa kako te bananko nije sram. Godinama si pisao hvalospjeve o Ingri i navlačio ljude da kupuju priliku života a sada se praviš kao neki expert od velikog znanja.

New Report

Close